Bilety lotnicze linii

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Szwajcarskie linie lotnicze Swiss kontynuują tradycję Swissair - cenionego przewoźnika, który w wyniku gospodarczej zapaści musiał przerwać działalność w roku 2002. Nowa firma doskonale sprawdza się w roli następcy leciwego i uznanego przedsiębiorstwa.

Swissair, czyli pierwsza szwajcarska narodowa linia lotnicza, powstał w roku 1931 - tak jak wielu innych dużych przewoźników z tamtego okresu, utworzono go poprzez połączenie mniejszych firm konkurujących ze sobą na terenie jednego kraju. Przez długie lata Swissair zdobywał przychylność podróżnych z całego świata, jednak duża konkurencja, następujące po sobie kryzysy gospodarcze z lat dziewięćdziesiątych i początku XXI wieku, a także rozmiary firmy zbyt skromne, by mogła przystąpić do jakiegokolwiek zrzeszenia, stały się przyczynami klęski.

Jak Feniks z popiołów odrodziły się jednak linie Swiss Airlines. Firma posiada dziś prawie 90 samolotów i umożliwia przeloty między 72 miastami na całym świecie, zachowując równocześnie wysokie standardy swego poprzednika. Jeśli więc zastanawiasz się, czy lot Swiss warty jest swej ceny - zapytaj kogokolwiek, kto się na niego zdecydował. Odpowiedź będzie zawsze identyczna: jak najbardziej!

Tanie bilety lotnicze na przeloty liniami Swiss nabędziesz w serwisie MySky.pl - znajdziesz tu wszystkie kursy oferowane przez przewoźnika.