Bilety lotnicze linii Ryanair

Ryanair jest liderem wśród europejskich tanich linii lotniczych. Przedsiębiorstwo jest uważane za branżowego pioniera; odegrało ono największą rolę w kształtowaniu rynku tanich lotów. Każdego roku samolotami irlandzkiego przewoźnika podróżuje ponad 66 milionów pasażerów.
  • Rok powstania: 1985
  • Liczba samolotów: ponad 250
  • Liczba miejscowości docelowych: 160
  • Działalność w Polsce: Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Dostępne promocje

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Ryanair to europejski lider rynku tanich linii lotniczych. Choć jest to względnie młoda firma, jej wspaniała kariera sprawiła, że na zawsze zakorzeniła się w świadomości pasażerów z całego kontynentu.

Tanie linie lotnicze Ryanair działają od 1985 roku. Mniej więcej od połowy ostatniej dekady XX wieku są znane jako jeden z najważniejszych graczy na rynku dyskontowych lotów; niewielu klientów linii zdaje sobie jednak sprawę, że gdyby nie Ryanair, dziś branża ta mogłaby przybrać zupełnie inne kształty.

Rewolucyjny pomysł rezygnacji z podstawowych - jak się wówczas wydawało - wygód podczas przelotu, takich jak wliczony w cenę biletu obiad, czy podział kabiny pasażerskiej na klasy podróży, umożliwił irlandzkiej firmie zaoferowanie cen, na jakie konkurenci nie mogli sobie dotąd pozwolić. Nowy model działalności szybko zyskał uznanie pasażerów, a próby jego zmiany spotykały się z niechęcią klientów. To właśnie absolutna prostota przesądziła o sukcesie Ryanair.

Szukasz tanich lotów do krajów położonych w Europie? Rezerwacja biletów lotniczych linii Ryanair jest możliwa w portalu www.mysky.pl - dzięki zakupowi online zaoszczędzisz czas i pieniądze.