Bilety tanich linii lotniczych

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Tanie linie lotnicze - promocje, zniżki, najlepsze okazje!

Tanie linie lotnicze to wciąż młoda inicjatywa, w Europie spopularyzowana przez irlandzką firmę Ryanair na początku lat 90. Choć czołowi przedstawiciele branży nie mogą poszczycić się długoletnią tradycją, to wypracowany przez nich model usług transportowych błyskawicznie spotkał się z entuzjazmem pasażerów. Oczekujesz tylko i wyłącznie przewozu z miejsca na miejsce? Nie interesują Cię zbędne wygody? Skorzystaj z tanich linii - będziesz w stu procentach usatysfakcjonowany.

Czym wyróżniają się tanie linie na tle swojej droższej konkurencji? Podczas przelotu nie obejrzysz filmu ani nie dostaniesz darmowego posiłku (możesz jednak zamówić przekąski za dodatkową opłatą). Nie zarezerwujesz konkretnego miejsca ani nie polecisz pierwszą klasą. Jest to więc rozwiązanie dla osób, którym nie zależy na komforcie podczas krótkiej zazwyczaj podróży. Tanio, bezpiecznie i szybko - to dewiza przewoźników oferujących tanie loty.

Aby zarezerwować tanie bilety lotnicze w portalu MySky.pl, skorzystaj z wyszukiwarki połączeń, wybierz lot, wypełnij formularz zakupu i wpłać należność przez Internet - w 15 minut otrzymasz przez e-mail gotowe do wydrukowania dokumenty uprawniające do przelotu. Możesz też złożyć rezerwację przez telefon: +48 32 728 30 18 (dla telefonów komórkowych i połączeń z zagranicy).