Bilety tanich linii lotniczych

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Tanie linie lotnicze - promocje, zniżki, najlepsze okazje!

Tanie linie lotnicze to wciąż młoda inicjatywa, w Europie rozpropagowana przez pochodzącą z Irlandii firmę Ryanair na początku lat 90. Choć czołowi przedstawiciele branży nie mogą poszczycić się sięgającą dziesiątki lat wstecz tradycją, to wypracowany przez nich model świadczenia usług błyskawicznie spotkał się z entuzjazmem podróżnych. Oczekujesz po liniach lotniczych wyłącznie przewozu z miejsca na miejsce? Nie interesują Cię zbędne wygody? Skorzystaj z tanich linii - będziesz w stu procentach usatysfakcjonowany.

Czym różnią się tanie linie od swej droższej konkurencji? W trakcie przelotu nie obejrzysz filmu ani nie dostaniesz wliczonego w cenę biletu poczęstunku (możesz jednak zamówić przekąski za dodatkową opłatą). Nie zarezerwujesz określonego miejsca ani nie polecisz w pierwszej klasie. Jest to więc rozwiązanie dla osób, którym nie zależy na komforcie podczas krótkiej zazwyczaj podróży. Oszczędnie, bezpiecznie i szybko - to motto przewoźników oferujących tanie loty.

Aby zarezerwować tanie bilety lotnicze w serwisie MySky.pl, skorzystaj z wyszukiwarki lotów, wybierz połączenie, wypełnij formularz rezerwacji i wpłać należność przez Internet - w 15 minut otrzymasz przez e-mail gotowe do druku dokumenty uprawniające do przelotu. Możesz też złożyć rezerwację przez infolinię: +48 32 728 30 18 (dla telefonów komórkowych i połączeń z zagranicy).