Bilety tanich linii lotniczych

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Tanie linie lotnicze - promocje, zniżki, najlepsze okazje!

Tanie linie lotnicze to nadal młoda inicjatywa, w Europie spopularyzowana przez pochodzącą z Irlandii firmę Ryanair na początku lat 90. Mimo że czołowi przedstawiciele branży nie mogą pochwalić się sięgającą dziesiątki lat wstecz tradycją, to wypracowany przez nich model świadczenia usług natychmiast spotkał się z entuzjazmem pasażerów. Oczekujesz po liniach lotniczych wyłącznie przewozu z miejsca na miejsce? Nie interesują Cię dodatkowe wygody? Skorzystaj z tanich linii - będziesz w stu procentach usatysfakcjonowany.

Czym różnią się tanie linie od swojej droższej konkurencji? Podczas przelotu nie obejrzysz filmu ani nie dostaniesz darmowego poczęstunku (choć możesz zamówić przekąski za dodatkową opłatą). Nie zarezerwujesz konkretnego miejsca ani nie polecisz w pierwszej klasie. Jest to więc rozwiązanie dla osób, którym nie zależy na komforcie podczas krótkiej zazwyczaj podróży. Oszczędnie, bezpiecznie i szybko - to motto przewoźników oferujących tanie loty.

Aby zarezerwować tanie bilety lotnicze w serwisie MySky.pl, skorzystaj z wyszukiwarki połączeń, wybierz lot, wypełnij formularz zakupu i wpłać należność przez Internet - w 15 minut otrzymasz przez e-mail gotowe do wydrukowania dokumenty uprawniające do przelotu. Możesz też złożyć rezerwację przez infolinię: +48 32 728 30 18 (dla telefonów komórkowych i połączeń z zagranicy).