Bilety regularnych linii lotniczych

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Skorzystaj z atrakcyjnych zniżek oraz promocji regularnych linii lotniczych!

Regularne linie lotnicze to przewoźnicy, z usług których korzystasz podczas dalszych lotów, lub jeśli lubisz podróżować równie komfortowo na krótszych trasach. Są to przedsiębiorstwa, które powstawały już w pierwszych dekadach XX wieku, takie jak British Airways, Lufthansa, a nawet LOT. Firmy z tradycją i dużym doświadczeniem, dbające przede wszystkim o wygodę swych klientów.

Czym różnią się od tanich linii lotniczych? Teoretycznie drobnostkami: możliwością rezerwacji wybranej miejscówki, posiłkami wliczonymi w cenę biletu, lepszymi fotelami czy możliwością rozerwania się przy wyświetlanym podczas lotu filmie. Wystarczy kilka podróży, by przekonać się, że właśnie te drobne udogodnienia decydują o tym, czy zaczniesz swój zagraniczny pobyt wypoczęty i w dobrym humorze, czy wyjdziesz z samolotu zmęczony podróżą i w nieco gorszym nastroju.

Rezerwacja biletów lotniczych regularnych linii w serwisie www.mysky.pl - wystarczy piętnaście minut, by zdobyć bilety na dowolny przelot! Kupuj przez Internet lub przez infolinię: +48 32 728 30 18.