Bilety lotnicze linii

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Norwegian to norweskie tanie linie lotnicze - znaczący, choć w Polsce mało znany konkurent takich przewoźników, jak Ryanair, Wizz Air czy easyJet. Jeżeli wybierasz się w podróż do Skandynawii, jego oferta powinna zwrócić Twoją uwagę.

Linie Norwegian zostały uruchomione w roku 1993, czyli w czasie, w którym branża taniego latania dopiero zaczynała się kształtować. Ryanair rozpoczynał podbój nieba, a także serc europejskich podróżnych. Plany uruchomienia Wizz Air jeszcze nie zaczęły formować się w umysłach jego założycieli. Norwedzy jednak już wówczas upatrywali w nowym modelu biznesowym szansę na ogromny sukces - nie bez przyczyny.

Rezygnacja ze zbędnych udogodnień, które jedynie podnosiły cenę biletu, okazała się strzałem w dziesiątkę. Tanie linie błyskawicznie znalazły swoje miejsce na nasyconym - mogłoby się zdawać - rynku. Rozpoczęła się konkurencja na nowym polu; linie Norwegian szybko zajęły korzystną pozycję.

Tanie loty liniami Norwegian to nie tylko przyjemność - to także oszczędność pieniędzy i czasu. Zarezerwuj swoje miejscówki, korzystając z zaawansowanego systemu rezerwacji MySky.pl. Wybierz swoje połączenie, wypełnij formularz zakupu, wpłać należność za pośrednictwem bezpiecznego połączenia online - i odbierz dokumenty przejazdu przez e-mail. Wystarczy je wydrukować na dowolnej drukarce. To takie proste!