Bilety lotnicze linii

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Niemieckie linie lotnicze Lufthansa to idealna wizytówka całej branży transportu drogą powietrzną: przedsiębiorstwo rozbudowane, dobrze prowadzone, a przede wszystkim cechujące się godną naśladowania troską o klientów.

Osiągnięcie przez Lufthansę dzisiejszej pozycji nie byłoby możliwe, gdyby nie doświadczenie, nabyte przez firmę w trakcie wczesnej działalności, jeszcze przed II wojną światową. Niemiecka linia została założona w roku 1926, lecz w wyniku konfliktu zaprzestała działalności na kilka lat. Gdy zaczęła ją kontynuować, musiała borykać się z uciążliwymi problemami, takimi jak zakaz wlotu do stolicy własnego kraju, czy trudności w nawiązywaniu połączeń ze wschodnią stroną żelaznej kurtyny.

Niemiecki perfekcjonizm w zarządzaniu, a także nastawienie na częstą modernizację parku maszynowego, wytyczanie nowych tras oraz podążanie za technologicznymi trendami, sprawiły iż Lufthansa mimo problemów stała się jedną z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych linii lotniczych na świecie. Jest to jedno z niewielu przedsiębiorstw, o których można powiedzieć, że zapewniają klientom pełną satysfakcję.

Bilety lotnicze linii Lufthansa kupisz szybko, wygodnie i za niską cenę w serwisie www.mysky.pl. Przyjazny w obsłudze system rezerwacji umożliwi Ci odbiór dokumentów przejazdu przez e-mail i wydrukowanie ich na dowolnej drukarce.