Bilety lotnicze linii Lufthansa

Największe niemieckie linie lotnicze - Lufthansa - to jeden z liderów ogólnoświatowego rynku transportu powietrznego. Pomimo trudności, jakie przedsiębiorstwo napotkało po wznowieniu działalności zamkniętej na czas drugiej wojny światowej, firma prześcignęła większość konkurentów z Europy, a także innych kontynentów, pod względem zróżnicowania i jakości usług.
  • Rok powstania: 1926
  • Liczba samolotów: 275
  • Liczba miejscowości docelowych: 274
  • Działalność w Polsce: Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Wrocław, Warszawa

Dostępne promocje

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Niemieckie linie lotnicze Lufthansa to wspaniała wizytówka całej branży transportu powietrznego: przedsiębiorstwo rozbudowane, dobrze zarządzane, a przede wszystkim cechujące się godną naśladowania troską o klientów.

Osiągnięcie przez Lufthansę dzisiejszej pozycji nie byłoby możliwe, gdyby nie doświadczenie, nabyte przez firmę w początkowym okresie działalności, jeszcze przed drugą wojną światową. Niemiecka linia została założona w roku 1926, lecz w wyniku konfliktu zaprzestała działalności na kilka lat. Gdy zaczęła ją kontynuować, musiała borykać się z dużymi problemami, takimi jak zakaz wlotu do Berlina, czy trudności w nawiązywaniu połączeń ze wschodnią stroną żelaznej kurtyny.

Niemiecka dokładność w zarządzaniu, a także nastawienie na częstą modernizację parku maszynowego, wytyczanie nowych tras oraz podążanie za technologicznymi trendami, sprawiły iż Lufthansa mimo problemów stała się jedną z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych linii lotniczych na świecie. Jest to jedno z niewielu przedsiębiorstw, o których można powiedzieć, że gwarantują klientom satysfakcję.

Bilety lotnicze linii Lufthansa zakupisz szybko, wygodnie i za niską cenę w portalu www.mysky.pl. Przyjazny w obsłudze system rezerwacji umożliwi Ci odbiór dokumentów przejazdu przez e-mail i wydrukowanie ich na dowolnej drukarce.