Bilety lotnicze linii

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Niemieckie linie lotnicze Lufthansa to doskonała wizytówka całej branży transportu powietrznego: przedsiębiorstwo rozbudowane, dobrze prowadzone, a przede wszystkim cechujące się godną naśladowania dbałością o klientów.

Osiągnięcie przez Lufthansę tak wysokiej pozycji nie byłoby możliwe, gdyby nie doświadczenie, nabyte przez firmę w początkowym okresie działalności, jeszcze przed drugą wojną światową. Niemiecka linia została utworzona w roku 1926, lecz w wyniku konfliktu zaprzestała działalności na kilka lat. Gdy zaczęła ją kontynuować, musiała borykać się z ogromnymi problemami, takimi jak zakaz wlotu do stolicy własnego kraju, czy trudności w nawiązywaniu połączeń ze wschodnią stroną żelaznej kurtyny.

Niemiecki perfekcjonizm w zarządzaniu, a także nastawienie na częstą modernizację floty, wytyczanie nowych tras oraz podążanie za technologicznymi nowinkami, sprawiły iż Lufthansa mimo problemów stała się jedną z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych linii lotniczych na całym świecie. Jest to jedno z niewielu przedsiębiorstw, o których można powiedzieć, że zapewniają klientom satysfakcję.

Bilety lotnicze linii Lufthansa kupisz szybko, wygodnie i oszczędnie w portalu www.mysky.pl. Przyjazny w obsłudze system rezerwacji umożliwi Ci odbiór dokumentów przejazdu przez e-mail i wydrukowanie ich na dowolnej drukarce.