Bilety lotnicze linii

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Polskie linie lotnicze LOT to leciwa, doświadczona firma o długiej tradycji - godny konkurent takich gigantów branży transportowej, jak Lufthansa, British Airways czy Alitalia.

Przedsiębiorstwo LOT zostało utworzone w roku 1929, czyli w okresie kształtowania się branży powietrznego przewozu osób. Od początku prowadzenia działalności mogło konkurować z najlepszymi graczami na rynku - zarówno pod względem rozbudowania, jak i standardów obsługi. Dopiero nadejście drugiej wojny światowej na długi czas zahamowało jego rozwój.

LOT musiał rozwijać się w kraju pozostającym pod zwierzchnictwem ZSRR - warunki dla rozszerzania wpływów przedsiębiorstwa nie były sprzyjające. Szybki rozwój dokonał się dopiero w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych; dziś firma dorównuje światowym liderom rynku lotniczego.

Tanie bilety lotnicze LOT zakupisz w portalu www.mysky.pl. Poświęć piętnaście minut na dopełnienie formalności, a opłacone online bilety odbierzesz przez e-mail i wydrukujesz na jakiejkolwiek drukarce. Podróżuj tanio i komfortowo!