Bilety lotnicze linii KLM

Holenderskie KLM to jedne z najważniejszych linii lotniczych na świecie. Jest to najstarszy przewoźnik działający pod taką samą nazwą, jeden z najstarszych przewoźników w ogóle, a także jedna z największych firm działających w branży. Na doskonałą reputację przedsiębiorstwo ciężko pracowało przez ponad dziewięćdziesiąt lat.
  • Rok powstania: 1919
  • Liczba samolotów: 205
  • Liczba miejscowości docelowych: ok. 236
  • Działalność w Polsce: Kraków, Warszawa

Dostępne promocje

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Koninklijke Luchtvaart Maatschappij, Królewskie Towarzystwo Lotnicze, KLM. Oto jedna z najważniejszych linii lotniczych nie tylko w Europie, ale i na całym świecie.

Holenderskie przedsiębiorstwo lotnicze KLM to obecnie najstarsza linia lotnicza posługująca się taką samą nazwą, pod jaką zaczynała działalność. To przywiązanie do firmowych tradycji pokazuje, że przewoźnik może poszczycić się bogatą i pełną sukcesów historią. Najlepszym dowodem trafności decyzji, podejmowanych na przestrzeni dziewięciu dekad, są wyniki finansowe: co roku bilety lotnicze KLM kupują ponad 23 miliony klientów.

Przyjmowanie tak ogromnej liczby pasażerów nie byłoby możliwe, gdyby nie rozbudowana flota, obsługująca bardzo rozległą sieć połączeń. Ponad sto doskonale utrzymanych samolotów lata do 236 miast na całym świecie, w których KLM prowadzi obecnie działalność.

Jeżeli interesuje Cię rezerwacja biletów lotniczych holenderskiej linii, jesteś we właściwym miejscu. Serwis MySky.pl przygotował dla Ciebie pełną ofertę KLM - miejscówki na dowolny przelot zarezerwujesz błyskawicznie online lub za pomocą infolinii.