Bilety lotnicze linii

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Koninklijke Luchtvaart Maatschappij, Królewskie Towarzystwo Lotnicze, KLM. Oto jedna z najlepszych linii lotniczych nie tylko w Europie, ale i na całym świecie.

Holenderskie przedsiębiorstwo lotnicze KLM to obecnie najstarsza linia lotnicza posługująca się tą samą nazwą, pod którą rozpoczynała działalność. To przywiązanie do firmowych tradycji pokazuje, że przewoźnik może pochwalić się bogatą i pełną sukcesów historią. Najlepszym dowodem trafności decyzji, podejmowanych na przestrzeni dziewięciu dekad, są wyniki finansowe: każdego roku bilety lotnicze KLM kupują ponad 23 miliony osób.

Przyjmowanie tak ogromnej liczby pasażerów nie byłoby możliwe, gdyby nie rozbudowana flota, obsługująca bardzo rozległą sieć połączeń. Ponad 100 świetnie utrzymanych samolotów lata do dwustu trzydziestu sześciu miast na całym świecie, w których KLM prowadzi obecnie działalność.

Jeżeli interesuje Cię rezerwacja biletów lotniczych holenderskiej linii, jesteś we właściwym miejscu. Serwis MySky.pl przygotował dla Ciebie pełną ofertę KLM - miejscówki na dowolny przelot zarezerwujesz błyskawicznie online lub za pomocą infolinii.