Bilety lotnicze linii KLM

Holenderskie KLM to jedne z najważniejszych linii lotniczych na świecie. Jest to najstarszy przewoźnik działający pod taką samą nazwą, jeden z najstarszych przewoźników w ogóle, a także jedna z największych firm działających w branży. Na doskonałą reputację przedsiębiorstwo ciężko pracowało przez ponad dziewięćdziesiąt lat.
  • Rok powstania: 1919
  • Liczba samolotów: 205
  • Liczba miejscowości docelowych: ok. 236
  • Działalność w Polsce: Kraków, Warszawa

Dostępne promocje

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Koninklijke Luchtvaart Maatschappij, Królewskie Towarzystwo Lotnicze, KLM. Oto jedna z najważniejszych linii lotniczych nie tylko w Europie, ale i na całym świecie.

Holenderskie przedsiębiorstwo lotnicze KLM to dziś najstarsza linia lotnicza posługująca się tą samą nazwą, pod jaką rozpoczynała działalność. To przywiązanie do firmowych tradycji pokazuje, że przewoźnik może pochwalić się bogatą i pełną sukcesów historią. Najlepszym dowodem trafności decyzji, podejmowanych na przestrzeni dziewięćdziesięciu lat, są wyniki finansowe: każdego roku bilety lotnicze KLM kupują ponad 23 miliony osób.

Przyjmowanie tak ogromnej liczby podróżnych nie byłoby możliwe, gdyby nie rozbudowana flota, obsługująca bardzo rozległą sieć połączeń. Ponad sto świetnie utrzymanych samolotów lata do 236 miejscowości, w których KLM prowadzi obecnie działalność.

Jeżeli interesuje Cię rezerwacja biletów lotniczych holenderskiej linii, znajdujesz się we właściwym miejscu. Serwis MySky.pl przygotował dla Ciebie pełną ofertę KLM - miejscówki na dowolny przelot zarezerwujesz błyskawicznie online lub za pomocą infolinii.