Bilety lotnicze linii

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Koninklijke Luchtvaart Maatschappij, Królewskie Towarzystwo Lotnicze, KLM. Oto jedna z największych linii lotniczych nie tylko na naszym kontynencie, ale i na całym świecie.

Holenderskie przedsiębiorstwo lotnicze KLM to obecnie najstarsza linia lotnicza posługująca się tą samą nazwą, pod jaką rozpoczynała działalność. To przywiązanie do firmowych tradycji udowadnia, że przewoźnik może poszczycić się bogatą i pełną sukcesów historią. Najlepszym dowodem trafności decyzji, które podejmowano na przestrzeni dziewięciu dekad, są wyniki finansowe: co roku bilety lotnicze KLM kupują ponad 23 miliony osób.

Przyjmowanie tak ogromnej liczby pasażerów nie byłoby możliwe, gdyby nie rozbudowana flota, obsługująca bardzo rozległą sieć połączeń. Ponad sto doskonale utrzymanych samolotów lata do 236 miejscowości, w których KLM prowadzi obecnie działalność.

Jeżeli interesuje Cię rezerwacja biletów lotniczych holenderskiej linii, znajdujesz się we właściwym miejscu. Serwis MySky.pl przygotował dla Ciebie pełną ofertę KLM - miejscówki na dowolny przelot zarezerwujesz w kilka chwil online lub telefonicznie.