Bilety lotnicze linii

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Finnair to linia lotnicza istniejąca od bardzo długiego czasu - powstała już w roku 1923, czyli w okresie, w którym pierwsze kroki stawiali najbardziej liczący się dziś przewoźnicy z całego kontynentu. Około 90 lat doświadczeń sprawiło, że Finnair stała się jedną z najbardziej uznanych firm w branży.

Osiem milionów osób każdego roku podróżuje liniami Finnair. Wybierają je ze względu na bardzo wysoki komfort przelotu, szeroki wybór połączeń, a także doskonały stan techniczny floty, którą posługuje się przedsiębiorstwo. Skandynawski przewoźnik znany jest nie tylko z wysokiej jakości świadczonych usług, ale także z dbałości o klienta.

Na pokładzie maszyn Finnair możesz dotrzeć do ponad sześćdziesięciu miejscowości na całym świecie. W Polsce linia działa na lotniskach w Warszawie i Krakowie. Posługuje się samolotami marki Airbus, Embraer i Boeing. Jeśli interesuje Cię oferta Finnair, trafiłeś we właściwe miejsce.

Tanie latanie liniami Finnair jest w zasięgu ręki! Kup bilety lotnicze online za pomocą portalu www.mysky.pl - oferujemy zniżki oraz atrakcyjne promocje. W 15 minut bilet trafi do Twych rąk - wszelkie dokumenty uprawniające do podróży wydrukujesz na własnej drukarce!