Bilety lotnicze linii

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Finnair to linia lotnicza istniejąca od niezwykle długiego czasu - powstała już w roku 1923, czyli w okresie, w którym pierwsze kroki stawiali najwięksi dziś przewoźnicy z całej Europy. Dziewięćdziesiąt lat doświadczeń sprawiło, że Finnair jest jedną z najbardziej cenionych firm w branży.

Osiem milionów osób każdego roku podróżuje liniami Finnair. Wybierają je z uwagi na wysoki komfort przelotu, duży wybór połączeń, a także świetny stan techniczny floty, którą posługuje się przedsiębiorstwo. Firma z Finlandii znana jest nie tylko z wysokiej jakości świadczonych usług, ale również z dbałości o klienta.

Na pokładzie samolotu Finnair możesz dotrzeć do ponad 60 miejscowości na całym świecie. W Polsce linia działa na lotniskach w Warszawie i Krakowie. Posługuje się Boeingami, Airbusami i Embraerami. Jeśli interesuje Cię oferta Finnair, trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Tanie latanie liniami Finnair jest w zasięgu ręki! Kup bilety lotnicze online za pośrednictwem portalu www.mysky.pl - oferujemy zniżki oraz liczne promocje. W kwadrans bilet trafi do Twych rąk - wszelkie dokumenty uprawniające do podróży wydrukujesz na każdej drukarce!