Bilety lotnicze linii

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Czy tak niepozorny kraj jak Czechy może stworzyć linię lotniczą, która stanie się jednym z ulubionych przewoźników w Europie? Oczywiście - udowadnia to przypadek Czech Airlines.

Czeskie przedsiębiorstwo jest jedną z najstarszych linii lotniczych na świecie - pierwsze kroki stawiała ona już w 1923 roku, czyli o całe sześć lat wcześniej niż PLL LOT. Jej rozwój dokonał się w szybkim tempie. Już w 1929 roku przystąpiła do stowarzyszenia IATA, w 1937 zatrudniła pierwsze stewardessy, a w 1957 - czyli bardzo wcześnie jak na standardy branży - zakupiła pierwsze samoloty odrzutowe.

Obecnie maszynami Czech Airlines każdego roku podróżuje ponad pięć i pół miliona osób, a firma cieszy się mianem najlepszej linii lotniczej we wschodniej części Europy. Jej klienci mogą wybierać z 66 miejscowości docelowych (z których trzy znajdują się w Polsce), zaś loty świadczone są na pokładach samolotów marki Boeing, Airbus oraz ATR.

Interesują Cię tanie loty do Czech lub innych części Europy? Skorzystaj z usług Czech Airlines - łatwa rezerwacja biletów lotniczych jest możliwa w serwisie www.mysky.pl. Zdobądź swoje bilety w mniej niż kwadrans - opłać je online i wydrukuj na domowej drukarce. Zorganizuj podróż nie ruszając się z domu!