Bilety lotnicze linii

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Austrian Airlines jest największym przewoźnikiem powietrznym Austrii. Choć rozmiarami nie może dorównać m. in. Air France, to pod względem komfortu zapewnianego pasażerom trudno znaleźć dla Austriaków silną konkurencję.

Osiemdziesiąt maszyn. Połączenia między 117 miastami na całym świecie. Działalność prowadzona na lotniskach w sześciu miastach w Polsce. Austrian Airlines z całą pewnością jest firmą rozbudowaną, choć nie gigantyczną - to zaleta, dzięki której może utrzymać atrakcyjny dla podróżnego stosunek między atrakcyjnością oferty, a komfortem lotu.

Austrian to przedsiębiorstwo powstałe w wyniku połączenia dwóch najważniejszych linii lotniczych w kraju: Air Austria oraz Austrian Airways. Zjednoczenie firm odbyło się w roku 1957; od tamtego czasu linia robi co może, aby utrzymać najwyższy standard usług. Kto przynajmniej raz skorzystał z jej oferty, wie jak dobrze Austriacy radzą sobie z tym zadaniem.

Internetowa rezerwacja biletów lotniczych Air Austria to kwestia zaledwie kilku minut - odbierz swoje bilety przez e-mail już po kwadransie, korzystając z serwisu MySky.pl.