Bilety lotnicze linii

Dostępne promocje

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Austrian Airlines jest największą linią lotniczą Austrii. Choć rozmiarami nie może dorównać m. in. Lufthansie, to pod względem komfortu zapewnianego pasażerom trudno znaleźć dla Austriaków poważną konkurencję.

Osiemdziesiąt samolotów. Połączenia między stu siedemnastoma miejscowościami na całym świecie. Działalność prowadzona na lotniskach w sześciu polskich miastach. Austrian Airlines z całą pewnością jest firmą dobrze rozbudowaną, choć nie gigantyczną - to cecha, która pozwala jej utrzymać atrakcyjny dla pasażera stosunek między atrakcyjnością oferty, a komfortem lotu.

Austrian to przedsiębiorstwo powstałe w wyniku połączenia dwóch największych linii lotniczych w kraju: Air Austria oraz Austrian Airways. Zjednoczenie firm miało miejsce w roku 1957; od tamtego czasu linia robi co może, aby utrzymać najwyższy standard usług. Kto choć raz skorzystał z jej oferty, wie jak dobrze Austriacy radzą sobie z tym zadaniem.

Elektroniczna rezerwacja biletów lotniczych Air Austria to kwestia kilkunastu minut - odbierz swoje bilety przez e-mail już po kwadransie, korzystając z portalu MySky.pl.