Bilety lotnicze linii

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Austrian Airlines jest największym przewoźnikiem powietrznym Austrii. Choć rozmiarami nie dorównuje m. in. Lufthansie, to pod względem komfortu zapewnianego podczas lotu trudno znaleźć dla Austriaków poważną konkurencję.

Osiemdziesiąt samolotów. Połączenia między stu siedemnastoma miejscowościami na całym świecie. Działalność prowadzona na lotniskach w sześciu polskich miastach. Austrian Airlines z pewnością jest firmą rozbudowaną, choć nie gigantyczną - to wspaniała cecha, dzięki której może utrzymać atrakcyjny dla klienta stosunek między atrakcyjnością oferty, a komfortem przelotów.

Austrian to przedsiębiorstwo powstałe w wyniku połączenia dwóch największych linii lotniczych w kraju: Air Austria i Austrian Airways. Zjednoczenie firm miało miejsce w roku 1957; od tamtego czasu linia robi co może, aby utrzymać najwyższy standard usług. Kto przynajmniej raz skorzystał z jej oferty, zdaje sobie sprawę, jak dobrze Austriacy radzą sobie z tym zadaniem.

Internetowa rezerwacja biletów lotniczych Air Austria to kwestia zaledwie kilku minut - odbierz swoje bilety przez e-mail już po kwadransie, korzystając z portalu MySky.pl.