Bilety lotnicze linii

Dostępne promocje

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Austrian Airlines jest największym przewoźnikiem powietrznym Austrii. Choć rozmiarami nie dorównuje m. in. Lufthansie, to pod względem komfortu zapewnianego podczas lotu trudno znaleźć dla Austriaków silną konkurencję.

Osiemdziesiąt samolotów. Połączenia między stu siedemnastoma miejscowościami na całym świecie. Działalność prowadzona na lotniskach w sześciu miastach w Polsce. Austrian Airlines z całą pewnością jest firmą rozbudowaną, choć nie gigantyczną - to wspaniała cecha, która pozwala jej utrzymać atrakcyjny dla podróżnego stosunek między atrakcyjnością oferty, a zapewnianym komfortem lotu.

Austrian to przedsiębiorstwo powstałe w wyniku połączenia dwóch największych linii lotniczych w kraju: Air Austria oraz Austrian Airways. Zjednoczenie firm miało miejsce w roku 1957; od tamtego czasu linia robi co może, aby utrzymać najwyższy standard usług. Kto choć raz skorzystał z jej oferty, wie jak dobrze Austriacy radzą sobie z tym zadaniem.

Elektroniczna rezerwacja biletów lotniczych Air Austria to kwestia kilku minut - odbierz swoje bilety przez e-mail już po kwadransie, korzystając z serwisu www.mysky.pl.