Bilety lotnicze linii

Dostępne promocje

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Austrian Airlines jest największą linią lotniczą Austrii. Choć rozmiarami nie może dorównać m. in. Air France, to pod względem komfortu zapewnianego podczas lotu trudno znaleźć dla Austriaków poważną konkurencję.

Osiemdziesiąt maszyn. Połączenia między stu siedemnastoma miejscowościami na całym świecie. Obecność na lotniskach w sześciu polskich miastach. Austrian Airlines z całą pewnością jest firmą dobrze rozbudowaną, choć nie potężną - to wspaniała cecha, dzięki której może utrzymać atrakcyjny dla podróżnego stosunek między atrakcyjnością oferty, a komfortem przelotów.

Austrian to przedsiębiorstwo powstałe w wyniku połączenia dwóch najważniejszych linii lotniczych w kraju: Air Austria oraz Austrian Airways. Zjednoczenie firm odbyło się w roku 1957; od tamtego czasu linia robi wszystko, aby utrzymać najwyższy standard usług. Kto przynajmniej raz skorzystał z jej oferty, zdaje sobie sprawę, jak dobrze Austriacy radzą sobie z tym zadaniem.

Internetowa rezerwacja biletów lotniczych Air Austria to kwestia zaledwie kilku minut - odbierz swoje bilety przez e-mail już po kwadransie, korzystając z serwisu MySky.pl.