Bilety lotnicze linii

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Początki działalności włoskich linii lotniczych Alitalia nie były nadzwyczajnie imponujące - w pierwszym roku firma przewiozła 10 tysięcy osób. Pod koniec pierwszej dekady XXI wieku liczba ta była ponad tysiąc razy wyższa.

Alitalia to przewoźnik powietrzny, którego początki sięgają roku 1946 r. W przeciwieństwie do innych przewoźników działających w tej samej branży, rozwijały się one niezwykle szybko, połączenia transoceaniczne uruchamiając zaledwie po dwunastu miesiącach działalności. Dziś są one jednym z największych przedsiębiorstw na rynku - zarówno w Europie, jak i na całym świecie.

W ofercie linii Alitalia znajdziemy obecnie ponad osiemdziesiąt miejscowości docelowych, obejmujących trzydzieści osiem krajów. Przeloty świadczone są na pokładach ponad stu pięćdziesięciu maszyn - każdą z nich cechuje doskonały stan techniczny. Firma jest często wybierana przez pasażerów z każdej części świata. Alitalia cieszy się szczególnym zaufaniem Watykanu - jeżeli papież organizuje pielgrzymkę, w większości przypadków korzysta z usług włoskiego przewoźnika.

Bilety lotnicze na przelot liniami Alitalia znajdziesz w serwisie MySky.pl.