Bilety lotnicze linii Air France

Air France to największa francuska linia lotnicza, a zarazem jeden z najpopularniejszych przewoźników powietrznych w Europie. Firma jest jednym z założycieli stowarzyszenia SkyTeam, zrzeszającego przedstawicieli branży lotniczej z całego świata. Air France ściśle współpracuje z holenderskimi liniami KLM.
  • Rok powstania: 1933
  • Liczba samolotów: 380
  • Liczba miejscowości docelowych: ponad 240
  • Działalność w Polsce: Warszawa

Dostępne promocje

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Air France to największa linia lotnicza we Francji, a zarazem jedna z największych w Europie. Co roku z jej usług korzysta ponad 70 milionów pasażerów!

Aby zająć obecną pozycję na rynku transportu powietrznego, Air France musiały ciężko pracować przez długie dziesięciolecia, czyniąc poważne inwestycje i wielokrotnie podejmując ogromne finansowe ryzyko. Właściwy model zarządzania i trafne prognozy co do kierunku rozwoju lotnictwa cywilnego pozwoliły Francuzom wspiąć się na szczyt. Air France jest dziś jedną z najbardziej uznanych i najczęściej wybieranych linii lotniczych w Europie.

300 samolotów, połączenia do 244 miejscowości na całym świecie - oto, czym mogą poszczycić się największe francuskie linie lotnicze. Chcesz podróżować z klasą? Oto rozwiązanie dla Ciebie!

Kup bilety lotnicze linii Air France, korzystając z łatwego w obsłudze systemu rezerwacji www.mysky.pl. Opłać bilety online i odbierz je za pomocą e-maila. Dokumenty uprawniające do przelotu wydrukujesz na swojej drukarce!