Bilety lotnicze linii

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Air France to najważniejsza linia lotnicza we Francji, a jednocześnie jedna z największych w Europie. Co roku z jej usług korzysta ponad siedemdziesiąt milionów podróżnych!

Aby zająć obecną pozycję na rynku linii lotniczych, Air France musiały ciężko pracować przez długie lata, czyniąc poważne inwestycje i wielokrotnie podejmując ogromne finansowe ryzyko. Właściwy model zarządzania i trafne prognozy co do kierunku rozwoju lotnictwa cywilnego pozwoliły Francuzom wspiąć się na sam szczyt. Air France jest dziś jedną z najbardziej uznanych i najczęściej wybieranych linii lotniczych na kontynencie.

300 samolotów, połączenia do 244 miast na całym świecie - oto, czym mogą pochwalić się największe francuskie linie lotnicze. Chcesz podróżować komfortowo i z klasą? Oto rozwiązanie dla Ciebie!

Zdobądź bilety lotnicze linii Air France, korzystając z prostego w obsłudze systemu rezerwacji www.mysky.pl. Zapłać za bilety online i odbierz je przez e-mail. Dokumenty uprawniające do wejścia na pokład samolotu wydrukujesz na swojej drukarce!