Bilety lotnicze linii

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Aer Lingus to narodowy przewoźnik Irlandii - największe tradycyjne linie lotnicze w tym kraju. Powstały one w roku 1936 i pokonały bardzo długą drogę: od niewielkiego przedsiębiorstwa, aż do jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm lotniczych w Europie.

Początki działalności Aer Lingus były nadzwyczaj skromne. Pierwsze przeloty linia świadczyła wyłącznie w granicach Irlandii i Wielkiej Brytanii, dysponując zarówno finansami, jak i flotą znacznie skromniejszymi od jej największych konkurentów, takich jak British Airways. Świadczenie usług wysokiej jakości sprawiło jednak, że ci podróżnicy, którzy zdecydowali się sprawdzić nowego przewoźnika, zwykle do niego wracali.

Dziś Aer Lingus dysponuje ponad czterdziestoma samolotami - są to wyłącznie Airbusy, modele 320, 321 oraz 330. Przedsiębiorstwo zapewnia transport między osiemdziesięcioma miejscowościami, a także nieustannie poszerza swój zasięg. Jeżeli interesują Cię komfortowe przeloty do Irlandii, oferta linii z pewnością okaże się warta uwagi.

Zarezerwuj bilety lotnicze linii Aer Lingus, korzystając z prostego w obsłudze systemu rezerwacji www.mysky.pl. Zapłać za bilety online i odbierz je przez e-mail. Dokumenty uprawniające do wejścia na pokład samolotu wydrukujesz na zwykłej drukarce!