Bilety lotnicze linii

Dostępne promocje

Sprawdź dostępność promocji

Pasażerowie (maksymalnie 9 osób)

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

- 801 011 110
4832 728 30 18
opłata wg stawki operatora

- Godziny pracy infolinii:
pon-sob: 8:00-20:00
nd: 12:00-20:00

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Aer Lingus to narodowy przewoźnik Irlandii - największe standardowe linie lotnicze w tym kraju. Powstały one w roku 1936 i pokonały niezwykle długą drogę: od niewielkiego przedsiębiorstwa, aż do jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm lotniczych w Europie.

Początki działalności Aer Lingus były niezwykle skromne. Pierwsze przeloty linia świadczyła tylko w granicach Irlandii i Wielkiej Brytanii, dysponując zarówno finansami, jak i flotą znacznie skromniejszymi od jej najpoważniejszych konkurentów, takich jak British Airways. Świadczenie usług wysokiej jakości sprawiło jednak, że ci podróżnicy, którzy zdecydowali się sprawdzić nowego przewoźnika, zazwyczaj do niego wracali.

Dziś Aer Lingus dysponuje ponad czterdziestoma samolotami - są to wyłącznie Airbusy, modele 320, 321 oraz 330. Przedsiębiorstwo świadczy usługi transportowe między 80 miejscowościami, a także bez ustanku poszerza swój zasięg. Jeżeli interesują Cię komfortowe przeloty do Irlandii, oferta linii z pewnością okaże się warta uwagi.

Kup bilety lotnicze linii Aer Lingus, korzystając z prostego w obsłudze systemu rezerwacji www.mysky.pl. Opłać bilety online i odbierz je przez e-mail. Dokumenty uprawniające do przelotu wydrukujesz na domowej drukarce!