POLSKA - WŁOCHY

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Wyjazdy do Włoch - zakup najtańszego biletu to kwestia kilkunastu minut!

Zakup bilety autokarowe na najwygodniejsze przejazdy z Polski do Włoch i z powrotem. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie możliwe kursy oferowane przez działających w Polsce przewoźników. Zwiedź Rzym, Wenecję czy Pizę, zobacz budowle z czasów antycznych, prześledź rozwój zachodniej cywilizacji w państwie, w którym rozpoczął się jej rozkwit.

Garść przydatnych informacji: Republika Włoska to kraj położony na Półwyspie Apenińskim, ze stolicą w Rzymie. Obowiązującym językiem jest włoski, a jednostka monetarna to euro. Przeważającą w kraju religią jest katolicyzm; to nic dziwnego, jeśli wziąć pod uwagę, że w Rzymie znajduje się "państwo w państwie", czyli Watykan, będący siedzibą głowy Kościoła Katolickiego. Włochy ogółem zamieszkuje ponad 60 milionów obywateli.

Zakup najtańsze bilety na przewóz osób do Włoch - w łatwy i bezpieczny sposób: znajdź kurs, wypisz formularz rezerwacji i wpłać należność przez Internet. Prześlemy Ci e-mailem bilet gotowy do wydrukowania. Masz zamiar go poprawić albo anulować? Zaloguj się w serwisie podając nazwisko osoby kupującej i numer GID biletu. Przypadkiem zniszczyłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji i kod dostępu, po czym wydrukuj bilet jeszcze raz!