POLSKA - WIELKA BRYTANIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Przewozy autokarowe z Polski do Wielkiej Brytanii - tani i wygodny środek transportu!

Wybierz się na urlop do Wielkiej Brytanii - zobacz takie miejsca jak Londyn, Edynburg, Newcastle czy Glasgow. Czeka na Ciebie kraj tętniący życiem i tchnący atmosferą ponad dwóch tysięcy lat historii! Zwiedzaj najciekawsze brytyjskie zabytki, takie jak Tower, Buckingham Palace czy Katedra Westminsterska; wypocznij w najlepszych hotelach, zasmakuj wyspiarskiej kuchni, a na deser udaj się na odprężającą wycieczkę po angielskiej wsi.

Garść przydatnych informacji: popularnie zwana od nazwy wyspy "Wielka Brytania" to naprawdę związek Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii Północnej, którego stolicą jest zarazem stolica Anglii, czyli Londyn. Obowiązującym językiem jest oczywiście angielski, natomiast walutą - funt szterling. W Wielkiej Brytanii mieszka ponad 60 milionów osób, co przy powierzchni wynoszącej ok. 245 tysięcy kilometrów kwadratowych daje gęstość zaludnienia równą 250 osobom na kilometr kwadratowy.

Kup najtańsze bilety autokarowe w łatwy i przyjazny sposób: wyszukaj kurs, wypełnij formularz zakupu i wpłać należność przez Internet. Prześlemy Ci e-mailem bilet gotowy do druku. Masz zamiar go zmienić lub anulować? Zaloguj się w serwisie wpisując nazwisko kupca i numer GID biletu. Straciłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji oraz kod dostępu, po czym wydrukuj bilet ponownie!