POLSKA - WĘGRY

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Największa oferta przejazdów z Polski do Węgier i z powrotem - kupuj bilety autokarowe w portalu MySky.pl!

Wybierasz się do Węgier? Zorganizuj przejazd w mniej niż 15 minut. Zwiedź takie miejscowości jak Budapeszt czy Szeged i przekonaj się, że kraj Madziarów jest równie piękny i ciekawy, jak Hiszpania, Grecja czy Anglia. Wspaniała architektura, bogata kultura i tradycja, świetna kuchnia i przyjaźni mieszkańcy - to najważniejsze cechy Węgier.

Garść przydatnych informacji: Republika Węgierska, położona w centralnej części Europy, to kraj ze stolicą w Budapeszcie, liczący ponad 93 tysiące kilometrów kwadratowych powierzchni. Obowiązująca walutą jest forint, zaś językiem urzędowym - węgierski. Państwo graniczy z Ukrainą, Rumunią, Serbią, Chorwacją, Słowenią, Austrią oraz Słowacją.

Zdobądź najtańsze bilety na przewozy autokarowe do Węgier - w prosty i bezpieczny sposób: znajdź połączenie, wypełnij formularz rezerwacji i wpłać należność przez Internet. Prześlemy Ci e-mailem bilet przygotowany do druku. Chciałbyś go zmienić lub zwrócić? Zaloguj się w serwisie wykorzystując nazwisko kupca i numer GID biletu. Straciłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji i kod dostępu, i wydrukuj bilet po raz drugi!