POLSKA - WĘGRY

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Pełna oferta przejazdów z Polski do Węgier i z powrotem - kupuj bilety autokarowe w serwisie MySky.pl!

Wybierasz się do Węgier? Zorganizuj transport w mniej niż piętnaście minut. Zwiedź takie miasta jak Budapeszt czy Szeged i przekonaj się, że kraj Madziarów jest równie piękny i ciekawy, jak Hiszpania, Grecja czy Anglia. Wspaniała architektura, bogata kultura i tradycja, doskonała kuchnia i przyjaźni mieszkańcy - to główne cechy Węgier.

Garść przydatnych informacji: Republika Węgierska, położona w środkowej części Europy, to kraj ze stolicą w Budapeszcie, liczący ponad 93 tysiące kilometrów kwadratowych powierzchni. Jego walutą jest forint, zaś językiem urzędowym - węgierski. Państwo graniczy z Ukrainą, Rumunią, Serbią, Chorwacją, Słowenią, Austrią oraz Słowacją.

Nabądź najtańsze bilety na przewozy autokarowe do Węgier - w prosty i przyjazny sposób: znajdź kurs, wypełnij formularz rezerwacji i wpłać należność drogą internetową. Natychmiast wyślemy Ci e-mailem plik biletu gotowy do wydrukowania. Chciałbyś go poprawić albo anulować? Zaloguj się w serwisie podając nazwisko kupującego i numer GID biletu. Przypadkiem zniszczyłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, wpisując numer transakcji i kod dostępu, i wydrukuj bilet raz jeszcze!