POLSKA - WĘGRY

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Najbardziej rozbudowana oferta przejazdów z Polski do Węgier i w drogę powrotną - rezerwuj bilety autokarowe w portalu MySky.pl!

Wybierasz się do Węgier? Zorganizuj przejazd w mniej niż 15 minut. Zobacz takie miasta jak Budapeszt czy Szeged i przekonaj się, że kraj Madziarów jest równie piękny i ciekawy, jak Francja, Grecja czy Anglia. Wspaniała architektura, bogata kultura i tradycja, świetna kuchnia oraz przyjaźni mieszkańcy - to najważniejsze cechy Węgier.

Garść przydatnych informacji: Republika Węgierska, usytuowana w centralnej części Europy, to kraj ze stolicą w Budapeszcie, liczący ponad 93 tysiące kilometrów kwadratowych powierzchni. Obowiązująca walutą jest forint, zaś językiem urzędowym - węgierski. Państwo graniczy z Ukrainą, Rumunią, Serbią, Chorwacją, Słowenią, Austrią oraz Słowacją.

Kup najtańsze bilety na przewozy autokarowe do Węgier - w prosty i bezpieczny sposób: znajdź przejazd, wypełnij formularz zakupu i wpłać należność drogą internetową. Natychmiast wyślemy Ci e-mailem bilet gotowy do wydrukowania. Chciałbyś go zmienić albo zwrócić? Zaloguj się, wpisując nazwisko kupca i numer GID biletu. Zgubiłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji oraz kod dostępu, po czym wydrukuj bilet po raz drugi!