POLSKA - UKRAINA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Wyjedź na Ukrainę z serwisem www.mysky.pl - oferujemy przejazdy z Polski, bilety dostępne przez 24 godziny na dobę.

Zwiedź Lwów i inne wspaniałe miasta Ukrainy, nabywając bilety autokarowe w portalu www.mysky.pl. Zobacz, jak bardzo może różnić się kraj tak nam bliski, poznaj jego fascynującą tradycję, naciesz oczy zapierającymi dech w piersiach krajobrazami znad Morza Czarnego, spróbuj prawdziwej wschodniej kuchni. Na pewno niejednokrotnie zaniemówisz z zachwytu i zdziwienia.

Garść przydatnych informacji: Ukraina to kraj graniczący z Polską, leżący na powierzchni ponad sześciuset tysięcy kilometrów kwadratowych. Liczba jego mieszkańców sięga 46 milionów, co sprawia że gęstość zaludnienia nie jest zbyt wysoka - wynosi średnio 77 osób na kilometr kwadratowy. Językiem urzędowym jest ukraiński, choć mieszkańcy posługują się również rosyjskim. Waluta to hrywna, dzieląca się na sto kopiejek.

Zakup najtańszy bilet autokarowy do Ukrainy - w łatwy i przystępny sposób: znajdź przejazd, wypełnij formularz zamówienia i wpłać należność przez Internet. Prześlemy Ci e-mailem bilet gotowy do druku. Chciałbyś go poprawić lub wycofać? Zaloguj się w serwisie podając nazwisko kupującego i numer GID biletu. Przypadkiem zniszczyłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, wpisując numer transakcji oraz kod dostępu, i wydrukuj bilet raz jeszcze! Jeśli obsługa systemu sprawia Ci trudność lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami korzystając z darmowego komunikatora dostępny na stronie głównej serwisu.