POLSKA - UKRAINA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Wyjedź na Ukrainę z portalem www.mysky.pl - autokary z Polski, bilety dostępne przez 24 godziny na dobę.

Zwiedź Lwów i inne wspaniałe miasta Ukrainy, nabywając bilety autokarowe w portalu www.mysky.pl. Przekonaj się, w jak dużym stopniu może różnić się kraj tak nam bliski, poznaj jego wspaniałą kulturę, naciesz oczy urokliwymi krajobrazami znad Morza Czarnego, spróbuj prawdziwej wschodniej kuchni. Na pewno niejednokrotnie zaniemówisz z zachwytu i zdziwienia.

Garść przydatnych informacji: Ukraina to kraj graniczący z Polską, zajmujący powierzchnię ponad 600 000 kilometrów kwadratowych. Liczba jego mieszkańców sięga 46 milionów, co sprawia że gęstość zaludnienia nie jest zbyt wysoka - wynosi ok. 77 osób na kilometr kwadratowy. Językiem urzędowym jest ukraiński, choć mieszkańcy posługują się również rosyjskim. Waluta to hrywna, dzieląca się na 100 kopiejek.

Kup najtańszy bilet autokarowy do Ukrainy - w łatwy i bezpieczny sposób: wyszukaj przejazd, wypisz formularz zakupu i wpłać należność drogą internetową. Wyślemy Ci e-mailem bilet gotowy do druku. Masz zamiar go zmienić albo zwrócić? Zaloguj się w portalu, podając nazwisko osoby kupującej i numer GID biletu. Przypadkiem zniszczyłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji i kod dostępu, i wydrukuj bilet jeszcze raz! Jeżeli obsługa systemu sprawia Ci trudność albo masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami przez bezpłatny komunikator dostępny na stronie.