POLSKA - UKRAINA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Wyjedź na Ukrainę z serwisem www.mysky.pl - autokary z Polski, bilety dostępne przez całą dobę.

Zwiedź Lwów i inne piękne miasta Ukrainy, kupując bilety autokarowe w serwisie www.mysky.pl. Zobacz, jak bardzo może różnić się kraj tak nam bliski, poznaj jego fascynującą kulturę, naciesz oczy zapierającymi dech w piersiach krajobrazami znad Morza Czarnego, spróbuj oryginalnej wschodniej kuchni. Na pewno niejednokrotnie zaniemówisz z zachwytu i zdziwienia.

Garść przydatnych informacji: Ukraina to kraj graniczący z Polską, zajmujący powierzchnię ponad sześciuset tysięcy kilometrów kwadratowych. Liczba jego mieszkańców sięga 46 milionów, co sprawia że gęstość zaludnienia nie jest zbyt wysoka - wynosi ok. 77 osób na kilometr kwadratowy. Językiem urzędowym jest ukraiński, choć mieszkańcy posługują się również rosyjskim. Waluta to hrywna, która dzieli się na 100 kopiejek.

Zdobądź najtańszy bilet autokarowy do Ukrainy - w łatwy i przystępny sposób: znajdź połączenie, wypełnij formularz zakupu i wpłać należność drogą online. Natychmiast wyślemy Ci e-mailem plik biletu gotowy do wydrukowania. Chcesz go zmienić lub anulować? Zaloguj się w serwisie wykorzystując nazwisko kupującego i numer GID biletu. Straciłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji oraz kod dostępu, i wydrukuj bilet jeszcze raz! Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania związane z portalem, zadaj je wykorzystując komunikator dostępny na stronie głównej serwisu.