POLSKA - SZWECJA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Skandynawia czeka na Ciebie - wybierz się na wyprawę życia, podróżując do Szwecji z portalem MySky.pl.

Pragniesz odpocząć od nudnej codzienności? Wyjechać do miejsca, w którym odnajdziesz wyciszenie? Nacieszyć się krajobrazem niezmiernie odmiennym od tego, który widzisz każdego dnia, ale mimo wszystko znajomym i odległym od niekomfortowej egzotyki? Szwecja to jeden z krajów, które mogą stać się Twoim rajem. Wybierz się w niezapomnianą podróż do Skandynawii!

Garść przydatnych informacji: Królestwo Szwecji to państwo położone w północnej części Europy, na Półwyspie Skandynawskim. Jego stolicą jest Sztokholm, a inne ważne miejscowości to Goteborg, Malmo i Uppsala. Językiem urzędowym kraju jest szwedzki, zaś obowiązującą walutą - korona. Powierzchnia Szwecji wynosi ok. czterysta pięćdziesiąt tysięcy kilometrów kwadratowych, a liczba ludności zbliża się do 9 500 000.

Zakup najtańsze bilety do Szwecji, a także na autokary do Polski ze Skandynawii - w prosty i przyjazny sposób: wyszukaj połączenie, wypisz formularz zamówienia i wpłać należność drogą online. Natychmiast wyślemy Ci e-mailem bilet przygotowany do wydrukowania. Chcesz go poprawić lub wycofać? Zaloguj się w serwisie wpisując nazwisko osoby kupującej i numer GID biletu. Straciłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji i kod dostępu, i wydrukuj bilet po raz drugi! Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania związane z portalem, skontaktuj się z nami przez bezpłatny komunikator dostępny na naszej stronie.