POLSKA - SZWECJA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Skandynawia czeka - wybierz się na wycieczkę życia, podróżując do Szwecji z serwisem MySky.pl.

Chcesz odpocząć od nudnej codzienności? Wyjechać do miejscowości, w której odnajdziesz wyciszenie? Nacieszyć oczy krajobrazem znacznie odmiennym od tego, który widzisz na co dzień, ale mimo wszystko znajomym i odległym od obcej egzotyki? Szwecja to kraj, który może stać się Twoim rajem. Wybierz się na niezapomnianą wyprawę do Skandynawii!

Garść przydatnych informacji: Królestwo Szwecji to państwo położone w północnej części Europy, na Półwyspie Skandynawskim. Jego stolicą jest Sztokholm, a inne ważne miasta to Goteborg, Malmo i Uppsala. Językiem urzędowym kraju jest szwedzki, zaś obowiązującą walutą - korona. Powierzchnia Szwecji wynosi ok. czterysta pięćdziesiąt tysięcy kilometrów kwadratowych, natomiast liczba ludności sięga 9,5 miliona.

Kup najtańsze bilety do Szwecji, a także na autokary do Polski ze Skandynawii - w prosty i bezpieczny sposób: znajdź przejazd, wypełnij formularz zakupu i wpłać należność przez Internet. Wyślemy Ci e-mailem plik biletu przygotowany do druku. Chcesz go zmienić albo zwrócić? Zaloguj się, wykorzystując nazwisko osoby kupującej i numer GID biletu. Przypadkiem zniszczyłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji i kod dostępu, i wydrukuj bilet jeszcze raz! Jeśli obsługa systemu sprawia Ci trudność albo masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami przez bezpłatny komunikator dostępny na stronie głównej serwisu.