POLSKA - SZWAJCARIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Wypocznij wśród sielankowych krajobrazów Szwajcarii - zorganizuj wyprawę w 15 minut!

Trudno o lepsze miejsce na odprężający urlop niż górskie tereny i zaciszne miasteczka Szwajcarii. Ten niezwykły kraj przyciąga gości z całego świata, zapewniając przez cały rok możliwości zarówno aktywnego, jak i pasywnego wypoczynku. Zrelaksuj się, oddychając czystym powietrzem Alp, a weekend spędź zwiedzając jedne z najwspanialszych miast Europy - Zurych czy Berno. Wybierz się w podróż kiedy zechcesz - autokary kursują o każdej porze roku!

Garść przydatnych informacji: Szwajcaria jest stosunkowo niewielkim krajem położonym w zachodniej części Europy, graniczącym z Niemcami, Włochami, Austrią i Francją. Jego powierzchnia przekracza 41 tysięcy kilometrów kwadratowych; liczba mieszkańców jest bliska ośmiu milionom. Stolicą jest Berno, obowiązującą walutą frank szwajcarski, zaś języki urzędowe to niemiecki, włoski, francuski oraz język romansz.

Kup najtańsze bilety na autokary do Szwajcarii - w prosty i bezpieczny sposób: znajdź kurs, wypisz formularz zamówienia i wpłać należność drogą online. Natychmiast wyślemy Ci e-mailem plik biletu przygotowany do druku. Chciałbyś go poprawić albo zwrócić? Zaloguj się w serwisie wpisując nazwisko kupującego i numer GID biletu. Straciłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, wpisując numer transakcji i kod dostępu, i wydrukuj bilet jeszcze raz! Jeżeli potrzebujesz porady albo masz pytania związane z portalem, skontaktuj się z nami korzystając z darmowego komunikatora dostępny w serwisie.