POLSKA - SŁOWENIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Znudziły Ci się wyjazdy do popularnych miejscowości wypoczynkowych w Europie? Londyn nie ma nic nowego do zaoferowania? Rzym znasz jak własną kieszeń? Zwiedź w takim razie miasta Słowenii!

Jedno z najbardziej malowniczych, a zarazem mało znanych państw Europy czeka na gości, którzy chcą odpocząć od zgiełku metropolii. Odkryj prawdziwy kryształ Europy, zwiedzając fascynującą Słowenię - przerwij urlopową rutynę i udaj się w podróż, dzięki której przeżyjesz niezapomnianą przygodę! Bilety autokarowe zarezerwujesz w dowolnym dniu i o dowolnej porze!

Garść przydatnych informacji: Słowenia to niezbyt duże, graniczące z Chorwacją, Węgrami, Austrią i Włochami państwo, leżące nad Morzem Adriatyckim. Jego powierzchnia wynosi zaledwie 20 tysięcy kilometrów kwadratowych, a liczba ludności tylko nieznacznie przekracza dwa miliony. Obowiązującą walutą jest euro, natomiast głównym językiem urzędowym - słoweński.

Zdobądź najtańsze bilety na przewozy międzynarodowe między Polską a Słowenią - w łatwy i przyjazny sposób: znajdź kurs, wypełnij formularz rezerwacji i wpłać należność przez Internet. Prześlemy Ci e-mailem plik biletu gotowy do wydrukowania. Masz zamiar go poprawić lub zwrócić? Zaloguj się w serwisie wykorzystując nazwisko kupującego i numer GID biletu. Straciłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji i kod dostępu, i wydrukuj bilet raz jeszcze! Jeżeli potrzebujesz pomocy lub masz pytania związane z portalem, skontaktuj się z nami korzystając z darmowego komunikatora dostępny w serwisie.