POLSKA - SŁOWENIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Nudzą cię wyjazdy do sztandarowych miejscowości wypoczynkowych w Europie? Londyn nie ma nic ciekawego do zaoferowania? Rzym zdążyłeś poznać jak własną kieszeń? Zwiedź w takim razie miasta Słowenii!

Jedno z najbardziej malowniczych, a zarazem stosunkowo nieznanych państw Europy czeka na gości, którzy chcą odpocząć od zgiełku metropolii. Odkryj prawdziwy kryształ Europy, zwiedzając fascynującą Słowenię - wyrwij się z urlopowej rutyny i udaj się w podróż, dzięki której przeżyjesz prawdziwą przygodę! Autokary zarezerwujesz w dowolnym dniu i o dowolnej porze!

Garść przydatnych informacji: Słowenia to niewielkie, graniczące z Chorwacją, Węgrami, Austrią i Włochami państwo, leżące nad Morzem Adriatyckim. Jego powierzchnia wynosi zaledwie 20 tysięcy kilometrów kwadratowych, a liczba ludności tylko nieznacznie przekracza dwa miliony. Obowiązującą walutą jest euro, natomiast głównym językiem urzędowym - słoweński.

Kup za najniższą cenę bilety na przewozy międzynarodowe między Polską a Słowenią - w prosty i bezpieczny sposób: znajdź połączenie, wypisz formularz rezerwacji i wpłać należność drogą online. Prześlemy Ci e-mailem plik biletu gotowy do wydrukowania. Chcesz go zmienić lub zwrócić? Zaloguj się w serwisie wykorzystując nazwisko kupca i numer GID biletu. Zgubiłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji oraz kod dostępu, po czym wydrukuj bilet ponownie! Jeżeli potrzebujesz porady lub masz pytania związane z portalem, napisz do nas przez bezpłatny komunikator dostępny na stronie.