POLSKA - SŁOWENIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Znudziły Ci się wyjazdy do sztandarowych miejscowości wypoczynkowych w Europie? Londyn nie ma nic nowego do zaoferowania? Rzym znasz jak własną kieszeń? Wypróbuj miasta Słowenii!

Jedno z najbardziej malowniczych, a zarazem stosunkowo nieznanych państw Europy czeka na turystów, którzy pragną odpocząć od standardowych tras wycieczek. Odkryj prawdziwą perłę Europy, zwiedzając fascynującą Słowenię - przerwij urlopową rutynę i udaj się w podróż, dzięki której przeżyjesz niezapomnianą przygodę! Bilety autokarowe zarezerwujesz w dowolnym dniu i o dowolnej porze!

Garść przydatnych informacji: Słowenia to niewielkie, graniczące z Chorwacją, Węgrami, Austrią i Włochami państwo, położone nad Adriatykiem. Jego powierzchnia wynosi zaledwie 20 000 kilometrów kwadratowych, a liczba ludności tylko nieznacznie przekracza dwa miliony. Obowiązującą walutą jest euro, zaś głównym językiem urzędowym - słoweński.

Kup po najniższej cenie bilety na przewozy międzynarodowe między Polską a Słowenią - w łatwy i bezpieczny sposób: znajdź kurs, wypełnij formularz zakupu i wpłać należność drogą internetową. Natychmiast wyślemy Ci e-mailem plik biletu przygotowany do druku. Chciałbyś go zmienić lub anulować? Zaloguj się w serwisie podając nazwisko osoby kupującej i numer GID biletu. Straciłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji oraz kod dostępu, po czym wydrukuj bilet jeszcze raz! Jeżeli potrzebujesz porady lub masz pytania związane z portalem, napisz do nas korzystając z darmowego komunikatora dostępny w serwisie.