POLSKA - ROSJA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Malownicza Rosja zaprasza wszystkich chętnych do odkrywania jej tajemnic! Wybierz się na autokarową przejażdżkę do jednego z najbardziej interesujących i różnorodnych krajów świata.

Czy chcesz przyjemnie i intensywnie spędzić weekend, czy wolisz wybrać się na długą, pełną przygód odyseję - Rosja to miejsce idealne na spełnienie Twych planów. Wielki, fascynujący, różnorodny kraj zachwyci Cię krajobrazami i tak znajomą, a zarazem egzotyczną kulturą. Jak zwykło się mówić: Rosja to o wiele więcej niż państwo. Rosja to stan umysłu!

Garść przydatnych informacji: Rosja to największy pod względem powierzchni kraj na świecie - zajmuje ponad 17 milionów kilometrów, obejmując zasięgiem duży obszar Azji i część Europy. Stolicą Rosji jest Moskwa, językiem urzędowym rosyjski, zaś walutą - rubel, dzielący się na 100 kopiejek.

Kup najtańsze bilety na przewozy autokarowe do Rosji - w szybki i przystępny sposób: wyszukaj przejazd, wypełnij formularz zakupu i wpłać należność przez Internet. Prześlemy Ci e-mailem plik biletu przygotowany do druku. Chcesz go poprawić albo wycofać? Zaloguj się, podając nazwisko kupującego i numer GID biletu. Straciłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, wpisując numer transakcji i kod dostępu, po czym wydrukuj bilet po raz drugi! Jeśli potrzebujesz pomocy albo masz jakieś pytania, zadaj je korzystając z darmowego komunikatora dostępny na naszej stronie.