POLSKA - ROSJA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Piękna Rosja zaprasza turystów z całego świata do odkrywania jej tajemnic! Wybierz się na autokarową przejażdżkę do jednego z najbardziej interesujących i różnorodnych krajów świata.

Czy chcesz przyjemnie i intensywnie spędzić weekend, czy wolisz wybrać się na długą, pełną przygód odyseję - Rosja to miejsce idealne na spełnienie Twych planów. Ogromny, fascynujący, różnorodny kraj zachwyci Cię krajobrazami i tak znajomą, a jednocześnie egzotyczną kulturą. Jak zwykło się mówić: Rosja to coś więcej niż państwo. Rosja to stan umysłu!

Garść przydatnych informacji: Rosja to największy pod względem powierzchni kraj na świecie - zajmuje ponad 17 milionów kilometrów, obejmując zasięgiem duży obszar Azji i część Europy. Stolicą Rosji jest Moskwa, językiem urzędowym rosyjski, zaś walutą - rubel, dzielący się na sto kopiejek.

Kup najtańsze bilety na przewozy autokarowe do Rosji - w szybki i bezpieczny sposób: znajdź przejazd, wypełnij formularz zakupu i wpłać należność przez Internet. Wyślemy Ci e-mailem bilet gotowy do wydrukowania. Masz zamiar go zmienić lub zwrócić? Zaloguj się w serwisie podając nazwisko kupującego i numer GID biletu. Straciłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji i kod dostępu, i wydrukuj bilet po raz drugi! Jeśli potrzebujesz porady lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami wykorzystując komunikator dostępny na naszej stronie.