POLSKA - NORWEGIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Wakacje w Norwegii? Nietypowy pomysł. Ale jak ciekawy! Zrealizuj go, zaoszczędzając czas i pieniądze: skorzystaj z internetowego systemu zakupu biletów autokarowych MySky.pl!

Norweskie fiordy to jedna z rzeczy, które koniecznie należy zobaczyć. Piękno skandynawskiego kraju sprawia, że nie sposób się w nim nie zakochać tuż po przekroczeniu granicy. Zrelaksuj się w kraju wikingów, rozkoszując się jego zaciszną atmosferą - zorganizuj tani przejazd w zaledwie piętnaście minut.

Garść przydatnych informacji: leżąca na Półwyspie Skandynawskim Norwegia to kraj ze stolicą w Oslo, zajmujący ponad 324 kilometry kwadratowe powierzchni. Mieszka w nim ok. 4,7 miliona osób. Obowiązującym językiem jest norweski, a narodowa waluta to korona norweska. Dominującą religią jest luteranizm.

Zakup najtańsze bilety na autokary do Szwajcarii - w łatwy i przystępny sposób: znajdź kurs, wypełnij formularz zamówienia i wpłać należność przez Internet. Wyślemy Ci e-mailem bilet przygotowany do druku. Chciałbyś go poprawić albo wycofać? Zaloguj się w serwisie podając nazwisko kupca i numer GID biletu. Straciłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji i kod dostępu, i wydrukuj bilet po raz drugi! Jeżeli obsługa systemu sprawia Ci trudność albo masz pytania związane z portalem, skontaktuj się z nami wykorzystując komunikator dostępny w serwisie.