POLSKA - NORWEGIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Wczasy w Norwegii? Nietypowy pomysł. Ale za to jak ciekawy! Zrealizuj go, oszczędzając czas i pieniądze: skorzystaj z internetowego systemu rezerwacji biletów autokarowych MySky.pl!

Norweskie fiordy to jedna z rzeczy, które koniecznie trzeba zobaczyć. Piękno skandynawskiego kraju sprawia, że trudno się w nim nie zakochać tuż po przekroczeniu granicy. Wypocznij w kraju wikingów, rozkoszując się jego niepowtarzalną atmosferą - zorganizuj tani przejazd w zaledwie 15 minut.

Garść przydatnych informacji: leżąca na Półwyspie Skandynawskim Norwegia to kraj ze stolicą w Oslo, zajmujący ponad 324 kilometry kwadratowe powierzchni. Zamieszkuje go ok. 4,7 miliona osób. Obowiązującym językiem jest norweski, zaś narodowa waluta to korona. Główną wyznawaną przez Norwegów religią jest luteranizm.

Zakup najtańsze bilety na autokary do Szwajcarii - w prosty i przyjazny sposób: znajdź przejazd, wypisz formularz zamówienia i wpłać należność przez Internet. Wyślemy Ci e-mailem plik biletu gotowy do druku. Chcesz go zmienić albo wycofać? Zaloguj się w portalu, podając nazwisko kupca i numer GID biletu. Przypadkiem zniszczyłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji i kod dostępu, po czym wydrukuj bilet raz jeszcze! Jeśli potrzebujesz pomocy albo masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami przez bezpłatny komunikator dostępny na stronie.