POLSKA - NIEMCY

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Jak najwygodniej przemierzać ojczyznę naszych zachodnich sąsiadów? Autokarem, czyli środkiem transportu, dzięki któremu z bliska przyjrzysz się jego fascynującemu zróżnicowaniu. Kup bilet w 15 minut - skorzystaj z MySky.pl!

Niemcy to doskonały kraj na spędzenie zarówno zimowych, jak i letnich wczasów. Stoki narciarskie, łąki w terenach górskich, sielankowe miasteczka i wioski, rozwinięte i tętniące życiem metropolie - to wszystko poznasz podczas podróży przez kraj Marcina Lutra, Goethego i Schillera. Wybierz się w relaksującą, pouczającą, a jeśli zechcesz - również ekscytującą podróż, którą zaplanujesz szybko i wygodnie, korzystając z naszego serwisu.

Garść przydatnych informacji: Niemcy to państwo położone w centralnej Europie, posiadające dostęp do Morza Bałtyckiego i Morza Północnego. Jego stolicą jest Berlin. Kraje graniczące z Niemcami to Polska, Czechy, Austria, Szwajcaria, Francja i Dania. Walutą Niemiec jest euro, językiem urzędowym - niemiecki.

Nabądź najtańszy bilet autokarowy do Niemiec - w szybki i przyjazny sposób: wyszukaj przejazd, wypisz formularz zakupu i wpłać należność przez Internet. Prześlemy Ci e-mailem plik biletu przygotowany do druku. Chciałbyś go poprawić lub anulować? Zaloguj się w portalu, podając nazwisko kupującego i numer GID biletu. Zgubiłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji i kod dostępu, po czym wydrukuj bilet ponownie! Jeśli obsługa systemu sprawia Ci trudność lub masz pytania związane z portalem, skontaktuj się z nami korzystając z darmowego komunikatora dostępny w serwisie.