POLSKA - LITWA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Bilety na przejazdy z Polski do Litwy dostępne od ręki - wyjedź z wizytą do naszych wschodnich sąsiadów!

Wyprawa do Litwy to jedna z bardziej oryginalnych propozycji spędzenia wakacji, czy nawet wolnego weekendu. Nie należy jej lekceważyć wyłącznie z przekonania, że Litwa jest krajem nieciekawym. Wręcz przeciwnie - wycieczka może okazać się niezwykle odświeżająca, gdy zacznie do nas przemawiać osobliwość Wschodniej Europy.

Garść przydatnych informacji: Republika Litewska leży we wschodniej części Europy. Graniczy z Polską, Rosją, Białorusią i Łotwą. Stolicą kraju jest Wilno, natomiast językiem urzędowym - litewski, warto jednak pamiętać że w powszechnym użyciu znajdują się także polski oraz rosyjski. Waluta Litwy to lit. Kraj zamieszkuje ponad 3 200 000 osób.

Zakup najtańsze autokary do Czech - w szybki i bezpieczny sposób: znajdź połączenie, wypisz formularz rezerwacji i wpłać należność drogą internetową. Natychmiast wyślemy Ci e-mailem plik biletu gotowy do wydrukowania. Chcesz go zmienić lub wycofać? Zaloguj się w portalu, wykorzystując nazwisko kupca i numer GID biletu. Zgubiłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, wpisując numer transakcji i kod dostępu, i wydrukuj bilet po raz drugi! Jeżeli potrzebujesz pomocy lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami wykorzystując komunikator dostępny w serwisie.