POLSKA - LITWA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Bilety na przejazdy z Polski do Litwy dostępne od ręki - wybierz się z wizytą do naszych wschodnich sąsiadów!

Wyjazd na Litwę to jedna z bardziej oryginalnych propozycji spędzenia wakacji, czy wręcz wolnego weekendu. Nie warto jej lekceważyć tylko z przekonania, że Litwa jest krajem niezbyt atrakcyjnym. Wręcz przeciwnie - wycieczka może okazać się niezwykle odświeżająca, gdy zacznie do nas przemawiać osobliwość Wschodniej Europy.

Garść przydatnych informacji: Republika Litewska położona jest we wschodniej części kontynentu. Graniczy z Polską, Rosją, Białorusią i Łotwą. Stolicą kraju jest Wilno, zaś językiem urzędowym - litewski, warto jednak pamiętać że w powszechnym użyciu znajdują się także polski oraz rosyjski. Waluta Litwy to lit. Kraj zamieszkuje ponad 3 200 000 osób.

Zakup najtańsze autokary do Czech - w szybki i przystępny sposób: znajdź przejazd, wypełnij formularz rezerwacji i wpłać należność drogą online. Wyślemy Ci e-mailem bilet gotowy do druku. Chcesz go poprawić lub wycofać? Zaloguj się, podając nazwisko kupującego i numer GID biletu. Straciłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji i kod dostępu, i wydrukuj bilet raz jeszcze! Jeżeli obsługa systemu sprawia Ci trudność lub masz pytania związane z portalem, skontaktuj się z nami korzystając z darmowego komunikatora dostępny na stronie.