POLSKA - LITWA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Bilety na przejazdy z Polski do Litwy dostępne od ręki - wybierz się z wizytą do naszych wschodnich sąsiadów!

Wyprawa do Litwy to jedna z bardziej oryginalnych propozycji spędzenia wczasów, czy nawet wolnego weekendu. Nie warto jej lekceważyć wyłącznie z przekonania, że Litwa jest krajem nieciekawym. Wręcz przeciwnie - podróż może okazać się nadzwyczaj odświeżająca, gdy zacznie do nas przemawiać egzotyka Wschodniej Europy.

Garść przydatnych informacji: Republika Litewska leży we wschodniej części Europy. Graniczy z Polską, Rosją, Białorusią i Łotwą. Stolicą kraju jest Wilno, natomiast językiem urzędowym - litewski, warto jednak pamiętać że w powszechnym użyciu znajdują się także polski oraz rosyjski. Waluta Litwy to lit. W kraju mieszka ponad 3 200 000 osób.

Nabądź najtańsze autokary do Czech - w prosty i bezpieczny sposób: wyszukaj przejazd, wypełnij formularz rezerwacji i wpłać należność drogą internetową. Prześlemy Ci e-mailem bilet gotowy do druku. Chciałbyś go zmienić albo anulować? Zaloguj się, wpisując nazwisko osoby kupującej i numer GID biletu. Straciłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji i kod dostępu, po czym wydrukuj bilet ponownie! Jeżeli obsługa systemu sprawia Ci trudność albo masz pytania związane z portalem, skontaktuj się z nami wykorzystując komunikator dostępny w serwisie.