POLSKA - IRLANDIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Obfity w mity i ludowe podania kraj czterolistnej koniczyny czeka na gości. Odetchnij od szarej rzeczywistości, wybierz się na wczasy do Irlandii!

Weekend w Irlandii? Brzmi zachęcająco, zwłaszcza dla miłośników czynnego wypoczynku. Wycieczki po pełnych zieleni terenach wiejskich, zwiedzanie fascynujących zabytków, czy wyprawa szlakiem najlepszych pubów serwujących znane na całym świecie piwo - czy wolisz rozrywkę takiego rodzaju, czy spędzanie sobót przed telewizorem?

Garść przydatnych informacji: Irlandia, kraj leżący na wyspie zwanej Irlandią - często mylonej z Wielką Brytanią - bywa błędnie uznawany za kraj członkowski Zjednoczonego Królestwa, na które składają się Anglia, Szkocja, Walia oraz Irlandia Północna. Stolicą Irlandii jest Dublin, a walutą euro; uznawane są dwa języki urzędowe - irlandzki oraz angielski.

Kup najtańsze bilety na przewozy międzynarodowe do Irlandii - w łatwy i przyjazny sposób: wyszukaj kurs, wypełnij formularz zamówienia i wpłać należność drogą internetową. Prześlemy Ci e-mailem plik biletu przygotowany do wydrukowania. Chciałbyś go zmienić albo wycofać? Zaloguj się, wpisując nazwisko kupca i numer GID biletu. Przypadkiem zniszczyłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji oraz kod dostępu, i wydrukuj bilet po raz drugi! Jeżeli potrzebujesz pomocy albo masz jakieś pytania, napisz do nas przez bezpłatny komunikator dostępny na stronie.