POLSKA - HOLANDIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Najtańsze przejazdy do Holandii - zorganizuj sobie imprezowy weekend lub dłuższe wakacje i zakochaj się w kraju wiatraków!

Holandia jest krajem zachwycającym nie tylko wizualnie, choć jego rozległe równiny potrafią odebrać dech w piersiach nawet najbardziej doświadczonym podróżnikom. Jeśli jednak spojrzysz głębiej i zaczniesz zapoznawać się z niderlandzką historią, odkryjesz niezwykły świat, który z pewnością wart jest zwiedzenia.

Garść przydatnych informacji: Holandia, kraj leżący nad Morzem Północnym i graniczący z Belgią oraz Niemcami, zajmuje obszar ponad czterdziestu jeden tysięcy kilometrów kwadratowych. Jego stolicą jest Amsterdam, zaś językiem urzędowym - niderlandzki. Jako że Holandia jest jednym z najważniejszych krajów członkowskich Unii Europejskiej, obowiązująca w nim waluta to euro.

Zdobądź najtańsze bilety autokarowe do Holandii - w łatwy i bezpieczny sposób: znajdź połączenie, wypisz formularz rezerwacji i wpłać należność przez Internet. Wyślemy Ci e-mailem bilet przygotowany do wydrukowania. Masz zamiar go zmienić lub anulować? Zaloguj się w serwisie wpisując nazwisko kupca i numer GID biletu. Straciłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji i kod dostępu, i wydrukuj bilet raz jeszcze! Jeśli obsługa systemu sprawia Ci trudność lub masz jakieś pytania, napisz do nas wykorzystując komunikator dostępny na stronie.