POLSKA - HOLANDIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Najtańsze autokary do Holandii - wybierz się na imprezowy weekend lub dłuższe wakacje i pokochaj ojczyznę wiatraków!

Holandia jest krajem zachwycającym nie tylko wizualnie, choć jego rozległe równiny potrafią odebrać dech w piersiach nawet najbardziej doświadczonym podróżnikom. Jeśli jednak sięgniesz głębiej i zaczniesz zapoznawać się z niderlandzką historią, odkryjesz jeszcze bogatszy świat, który z pewnością wart jest zwiedzenia.

Garść przydatnych informacji: Holandia, kraj leżący nad Morzem Północnym i graniczący z Belgią oraz Niemcami, zajmuje obszar ponad 41 tysięcy kilometrów kwadratowych. Jego stolicą jest Amsterdam, zaś językiem urzędowym - niderlandzki. Jako że Holandia jest jednym z najbardziej entuzjastycznych krajów członkowskich Unii Europejskiej, walutą obowiązującą w nim jest euro.

Zdobądź najtańsze bilety autokarowe do Holandii - w szybki i bezpieczny sposób: wyszukaj przejazd, wypisz formularz zamówienia i wpłać należność drogą online. Natychmiast wyślemy Ci e-mailem plik biletu gotowy do wydrukowania. Chciałbyś go poprawić lub anulować? Zaloguj się w portalu, podając nazwisko kupca i numer GID biletu. Straciłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, wpisując numer transakcji i kod dostępu, i wydrukuj bilet jeszcze raz! Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz jakieś pytania, napisz do nas wykorzystując komunikator dostępny na stronie głównej serwisu.