POLSKA - HISZPANIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Autokary do Hiszpanii, błyskawiczna i tania rezerwacja przez Internet. Uwaga: Hiszpania może skraść Twoje serce!

Słońce, plaże, zabytkowe budowle, dyskoteki, a także obszary które możesz przemierzać w ciszy i spokoju całymi tygodniami - to właśnie Hiszpania, jeden z najgościnniejszych krajów Europy. Wybierz się do słonecznej stolicy naszego kontynentu z serwisem mysky.pl, szybko i bezpiecznie kupując bilety autokarowe.

Garść przydatnych informacji: Królestwo Hiszpanii leży na Półwyspie Iberyjskim, czyli w południowo-zachodniej części kontynentu. Jego stolicą jest Madryt, zaś językiem urzędowym - hiszpański. Jednostka monetarna kraju, zamieszkiwanego przez ponad 47 milionów obywateli, to euro.

Zakup najtańsze bilety na przewozy autokarowe do Hiszpanii - w łatwy i przyjazny sposób: wyszukaj kurs, wypełnij formularz zamówienia i wpłać należność przez Internet. Wyślemy Ci e-mailem bilet przygotowany do wydrukowania. Masz zamiar go zmienić lub wycofać? Zaloguj się w portalu, wykorzystując nazwisko osoby kupującej i numer GID biletu. Straciłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji oraz kod dostępu, po czym wydrukuj bilet raz jeszcze! Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami korzystając z darmowego komunikatora dostępny na stronie.