POLSKA - GRECJA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Jeśli kochasz historię, Grecja stanie się Twoim rajem. Zobacz miejsca, w których kształtowała się europejska cywilizacja!

Grecja to kraj, w którym można spędzić długie tygodnie, odkrywając niezliczone fascynujące miejsca i napawając się jego niepowtarzalnym pięknem. Jednakże wystarczy zaledwie długi weekend, aby zrelaksować się na czystych, słonecznych plażach, czy wybrać się na wycieczkę szlakiem pozostałości antycznej cywilizacji. Poznaj magiczny świat - wybierz się w podróż po ojczyźnie Odyseusza.

Garść przydatnych informacji: Republika Grecka leży na Półwyspie Bałkańskim. Posiada ona dostęp aż do czterech mórz: Śródziemnego, Jońskiego, Egejskiego oraz Kreteńskiego. Stolicą Grecji są Ateny, językiem urzędowym grecki, zaś obowiązującą walutą - euro. Kraj zamieszkuje ponad 11 milionów osób.

Nabądź najtańszy bilet autokarowy do Grecji - w szybki i przyjazny sposób: znajdź przejazd, wypełnij formularz zamówienia i wpłać należność przez Internet. Wyślemy Ci e-mailem bilet przygotowany do druku. Chciałbyś go poprawić albo wycofać? Zaloguj się w portalu, wpisując nazwisko kupującego i numer GID biletu. Przypadkiem zniszczyłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji i kod dostępu, po czym wydrukuj bilet jeszcze raz! Jeżeli obsługa systemu sprawia Ci trudność albo masz pytania związane z portalem, skontaktuj się z nami korzystając z darmowego komunikatora dostępny na stronie głównej serwisu.