POLSKA - FRANCJA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Nie ma drugiego takiego kraju, jak romantyczna Francja. Jeśli raz ją odwiedzisz, myślami pozostaniesz w niej już na zawsze!

Wspaniała, romantyczna Francja to doskonałe miejsce na spędzenie wczasów tylko we dwoje. Zabierz swoją drugą połowę na spacer uliczkami Paryża, wybierzcie się do najlepszych winnic leżących w oddaleniu od miasta, a także zrelaksujcie się, rozkoszując się ciepłą wodą Morza Śródziemnego na Lazurowym Wybrzeżu. Z wczasów we Francji nie sposób wrócić rozczarowanym!

Garść przydatnych informacji: Francja to położony w zachodniej Europie kraj, graniczący z aż ośmioma innymi państwami: Niemcami, Włochami, Hiszpanią, Szwajcarią, Belgią, Luksemburgiem, Monako oraz Andorą. Jego stolicą jest Paryż, jednostką monetarną euro, natomiast językiem urzędowym - francuski. Liczba mieszkańców Francji zbliżona jest do 65 milionów.

Nabądź najtańsze bilety na przewóz osób do Francji - w łatwy i bezpieczny sposób: wyszukaj przejazd, wypełnij formularz zamówienia i wpłać należność drogą online. Prześlemy Ci e-mailem plik biletu przygotowany do wydrukowania. Chciałbyś go poprawić albo zwrócić? Zaloguj się, wpisując nazwisko osoby kupującej i numer GID biletu. Przypadkiem zniszczyłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji i kod dostępu, po czym wydrukuj bilet jeszcze raz! Jeżeli obsługa systemu sprawia Ci trudność albo masz pytania związane z portalem, zadaj je przez bezpłatny komunikator dostępny na stronie.