POLSKA - FRANCJA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Nie ma drugiego tak wspaniałego kraju, jak romantyczna Francja. Jeśli raz ją odwiedzisz, myślami pozostaniesz w niej już na zawsze!

Piękna i romantyczna Francja to najlepsze miejsce na spędzenie wczasów tylko we dwoje. Zabierz swoją drugą połowę na spacer uliczkami Paryża, wybierzcie się do najlepszych winnic leżących w oddaleniu od miasta, a także zrelaksujcie się, rozkoszując się ciepłą wodą Morza Śródziemnego na Lazurowym Wybrzeżu. Z wakacji we Francji nie sposób wrócić rozczarowanym!

Garść przydatnych informacji: Francja to leżący w zachodniej Europie kraj, graniczący z aż ośmioma innymi państwami: Niemcami, Włochami, Hiszpanią, Szwajcarią, Belgią, Luksemburgiem, Monako oraz Andorą. Jego stolicą jest Paryż, jednostką monetarną euro, zaś językiem urzędowym - francuski. Liczba ludności Francji zbliżona jest do 65 milionów.

Nabądź najtańsze bilety na przewóz osób do Francji - w szybki i bezpieczny sposób: znajdź połączenie, wypisz formularz zamówienia i wpłać należność drogą online. Prześlemy Ci e-mailem bilet przygotowany do wydrukowania. Chciałbyś go zmienić albo anulować? Zaloguj się, wykorzystując nazwisko kupca i numer GID biletu. Przypadkiem zniszczyłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, wpisując numer transakcji oraz kod dostępu, po czym wydrukuj bilet raz jeszcze! Jeżeli potrzebujesz porady albo masz jakieś pytania, zadaj je wykorzystując komunikator dostępny na stronie.