POLSKA - ESTONIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Szybkie, wygodne i tanie bilety autokarowe do Estonii - zafunduj sobie odprężającą wyprawę do jednego z najciekawszych krajów wschodniej Europy!

Estonia to kraj nieodległy, a jednak kiepsko przez nas znany. Dlaczego zamykamy się na jego atrakcje? Być może myśląc, że miasta takie jak Paryż czy Rzym zaoferują nam dużo intensywniejsze doznania. Wystarczy jednak spędzić przynajmniej dzień w Tallinnie lub Narwie, aby przekonać się, jak dużo stracilibyśmy, ignorując to, co oferuje wschodnia Europa.

Garść przydatnych informacji: granicząca z Rosją, Finlandią i Łotwą Estonia to europejski kraj położony nad Morzem Bałtyckim. Jego stolicą jest Tallinn, a inne ważne miasta to Tartu, Narwa oraz Viljandi. Walutą Estonii jest euro, zaś językiem urzędowym estoński, choć rosyjski znajduje się w powszechnym użyciu. Kraj zamieszkuje nieco ponad 1 300 000 osób.

Nabądź najtańsze bilety do Estonii oraz na autokary do Polski - w łatwy i przyjazny sposób: znajdź połączenie, wypisz formularz rezerwacji i wpłać należność przez Internet. Wyślemy Ci e-mailem plik biletu przygotowany do druku. Chciałbyś go zmienić lub anulować? Zaloguj się w serwisie wykorzystując nazwisko osoby kupującej i numer GID biletu. Straciłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji i kod dostępu, po czym wydrukuj bilet ponownie! Jeśli obsługa systemu sprawia Ci trudność lub masz jakieś pytania, napisz do nas przez bezpłatny komunikator dostępny w serwisie.