POLSKA - ESTONIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Szybkie, komfortowe i tanie bilety autokarowe do Estonii - zorganizuj odprężającą wycieczkę do jednego z najciekawszych krajów wschodniej Europy!

Estonia to kraj nieodległy, a jednocześnie mało przez nas znany. Dlaczego zamykamy się na jego atrakcje? Być może winne jest przeświadczenie, że miasta takie jak Madryt czy Rzym zaoferują nam dużo intensywniejsze doznania. Wystarczy jednak spędzić przynajmniej dzień w Tallinnie lub Narwie, aby przekonać się, jak dużo mogliśmy stracić, ignorując to, co ma do zaoferowania wschodnia Europa.

Garść przydatnych informacji: granicząca z Rosją, Finlandią i Łotwą Estonia to europejski kraj położony nad Morzem Bałtyckim. Jego stolicą jest Tallinn, a inne duże miasta to Tartu, Narwa oraz Viljandi. Jednostką monetarną Estonii jest euro, zaś językiem urzędowym estoński, choć rosyjski znajduje się w powszechnym użyciu. W kraju mieszka nieco ponad 1 300 000 osób.

Nabądź najtańsze bilety do Estonii oraz na autokary do Polski - w prosty i bezpieczny sposób: wyszukaj kurs, wypełnij formularz zakupu i wpłać należność przez Internet. Natychmiast wyślemy Ci e-mailem plik biletu gotowy do druku. Chciałbyś go poprawić lub zwrócić? Zaloguj się w serwisie wpisując nazwisko osoby kupującej i numer GID biletu. Straciłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji oraz kod dostępu, po czym wydrukuj bilet raz jeszcze! Jeśli obsługa systemu sprawia Ci trudność lub masz jakieś pytania, napisz do nas przez bezpłatny komunikator dostępny na stronie.