POLSKA - ESTONIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Szybkie, komfortowe i tanie bilety autokarowe do Estonii - zorganizuj odprężającą wycieczkę do jednego z najciekawszych krajów wschodniej Europy!

Estonia to kraj niedaleki, a jednak mało przez nas znany. Dlaczego zamykamy się na jego atrakcje? Być może myśląc, że miasta takie jak Paryż czy Rzym zaoferują nam dużo intensywniejsze doznania. Wystarczy jednak spędzić kilka dni w Tallinnie lub Narwie, aby przekonać się, jak dużo mogliśmy stracić, ignorując to, co oferuje wschodnia Europa.

Garść przydatnych informacji: granicząca z Rosją, Finlandią i Łotwą Estonia to europejski kraj położony nad Morzem Bałtyckim. Jego stolicą jest Tallinn, a inne duże miasta to Tartu, Narwa oraz Viljandi. Walutą Estonii jest euro, zaś językiem urzędowym estoński, choć rosyjski znajduje się w powszechnym użyciu. W kraju mieszka nieco ponad 1 300 000 osób.

Zdobądź najtańsze bilety do Estonii oraz na autokary do Polski - w szybki i bezpieczny sposób: znajdź połączenie, wypełnij formularz zakupu i wpłać należność przez Internet. Natychmiast wyślemy Ci e-mailem bilet przygotowany do druku. Chcesz go poprawić albo anulować? Zaloguj się, wpisując nazwisko kupującego i numer GID biletu. Zgubiłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji i kod dostępu, po czym wydrukuj bilet ponownie! Jeśli potrzebujesz porady albo masz pytania związane z portalem, zadaj je wykorzystując komunikator dostępny w serwisie.