POLSKA - DANIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Czy wiesz, że Duńczycy to jeden z najszczęśliwszych narodów Europy? Przekonaj się dlaczego, wybierając się w podróż do ich ojczyzny!

Dania to dość rzadko wybierany przez podróżników z Polski cel wakacyjnych wyjazdów. Oprzyj się letniej rutynie - zamiast po raz kolejny jechać do Francji, Włoch czy Hiszpanii, poznaj jedną z pereł Europy. Dania zachwyci Cię niejednokrotnie - wystarczy dać jej szansę.

Garść przydatnych informacji: Królestwo Danii leży w centralnej Europie, w większości na Półwyspie Jutlandzkim, choć znaczną część kraju tworzą pobliskie wyspy. Stolicą Danii jest Kopenhaga, językiem urzędowym duński, zaś walutą duńska korona. Nie jest to kraj o dużych rozmiarach - zamieszkuje go zaledwie 5,5 miliona osób.

Zdobądź najtańsze bilety na autokary do Danii - w łatwy i bezpieczny sposób: znajdź przejazd, wypisz formularz zamówienia i wpłać należność drogą online. Wyślemy Ci e-mailem bilet gotowy do druku. Chciałbyś go poprawić lub anulować? Zaloguj się, wpisując nazwisko osoby kupującej i numer GID biletu. Straciłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji i kod dostępu, i wydrukuj bilet po raz drugi! Jeśli potrzebujesz porady lub masz pytania związane z portalem, zadaj je wykorzystując komunikator dostępny w serwisie.