POLSKA - CZECHY

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Wybierz się na wyprawę po historycznych miejscach, legendarnych browarach i restauracjach, w których skosztujesz niepowtarzalnej czeskiej kuchni!

Wycieczka do Czech to idealny sposób na weekendowy lub dłuższy wypoczynek. Czechy bowiem są krajem niezwykle atrakcyjnym zarówno dla miłośników podróży tropem historii, jak i wypraw kulinarnych lub imprezowych. Spędź intensywne, a zarazem niedrogie wakacje, poznając ojczyznę naszych południowych przyjaciół.

Garść przydatnych informacji: położona w środkowej części Europy Republika Czeska, której stolicą jest Praga, to kraj zamieszkany przez ok. dziesięć i pół miliona osób. Graniczy z Polską, Słowacją, Austrią i Niemcami. Na jego terenie uznaje się dwa języki urzędowe: czeski oraz słowacki. Jednostką monetarną kraju jest czeska korona, dzieląca się na sto halerzy.

Kup najtańsze bilety na przewozy międzynarodowe do Czech - w łatwy i bezpieczny sposób: znajdź połączenie, wypisz formularz zamówienia i wpłać należność drogą online. Natychmiast wyślemy Ci e-mailem bilet gotowy do druku. Chcesz go zmienić albo anulować? Zaloguj się w serwisie wpisując nazwisko kupującego i numer GID biletu. Straciłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, wpisując numer transakcji i kod dostępu, po czym wydrukuj bilet po raz drugi! Jeśli potrzebujesz pomocy albo masz pytania związane z portalem, skontaktuj się z nami przez bezpłatny komunikator dostępny na stronie.