POLSKA - CZECHY

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Wybierz się na wyprawę po historycznych miejscach, słynnych browarach i restauracjach, w których zasmakujesz wyjątkowej, czeskiej kuchni!

Wyjazd do Czech to wspaniały sposób na weekendowy lub dłuższy wypoczynek. Czechy bowiem są krajem niezmiernie atrakcyjnym zarówno dla miłośników podróży szlakiem historii, jak i wypraw kulinarnych lub imprezowych. Spędź intensywne, a zarazem niedrogie wakacje, poznając ojczyznę naszych południowych sąsiadów.

Garść przydatnych informacji: leżąca w środkowej Europie Republika Czeska, której stolicą jest Praga, to kraj zamieszkany przez ok. 10,5 miliona osób. Graniczy z Polską, Słowacją, Austrią i Niemcami. Na jego obszarze uznaje się dwa języki urzędowe: czeski oraz słowacki. Walutą kraju jest czeska korona, dzieląca się na 100 halerzy.

Kup najtańsze bilety na przewozy międzynarodowe do Czech - w łatwy i bezpieczny sposób: znajdź przejazd, wypisz formularz zakupu i wpłać należność drogą online. Natychmiast wyślemy Ci e-mailem bilet gotowy do wydrukowania. Chciałbyś go zmienić lub wycofać? Zaloguj się w serwisie wykorzystując nazwisko osoby kupującej i numer GID biletu. Zgubiłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, wpisując numer transakcji i kod dostępu, po czym wydrukuj bilet po raz drugi! Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz jakieś pytania, zadaj je przez bezpłatny komunikator dostępny na stronie.