POLSKA - BUŁGARIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Wybierasz się do Bułgarii? Najwygodniejszy transport zapewni Ci portal www.mysky.pl! Wszystkie możliwe kursy autokarowe z Polski, okazje i zniżki na bilety.

Górzysta Bułgaria to wspaniały kraj dla zwolenników pieszych wycieczek. Jeżeli chcesz odetchnąć świeżym powietrzem, podziwiając krajobrazy, jakich na próżno szukać w Polsce, z pewnością wyjazd nie przyniesie Ci rozczarowania. W Bułgarii coś dla siebie znajdą również osoby preferujące relaks w mieście - takie metropolie jak Sofia umożliwią im poznanie niezliczonych zabytków, zabawienie się w licznych klubach, czy zasmakowanie w bułgarskiej kuchni w najlepszych restauracjach.

Garść przydatnych informacji: Bułgaria to kraj graniczący z Turcją, Grecją, Rumunią, Macedonią oraz Serbią. Jego stolicą jest Sofia, językiem urzędowym bułgarski, natomiast walutą - lew. Ważne miejscowości to m. in. Płowdiw, Ruse i Warna.

Kup najtańsze bilety na przewozy autokarowe do Bułgarii - w prosty i przystępny sposób: znajdź przejazd, wypisz formularz rezerwacji i wpłać należność drogą online. Natychmiast wyślemy Ci e-mailem bilet przygotowany do wydrukowania. Chciałbyś go zmienić lub zwrócić? Zaloguj się w serwisie wpisując nazwisko kupca i numer GID biletu. Straciłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, wpisując numer transakcji i kod dostępu, po czym wydrukuj bilet po raz drugi! Jeśli obsługa systemu sprawia Ci trudność lub masz jakieś pytania, zadaj je korzystając z darmowego komunikatora dostępny na stronie głównej serwisu.