POLSKA - BUŁGARIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Wybierasz się do Bułgarii? Najwygodniejszy transport zapewni Ci portal www.mysky.pl! Wszystkie połączenia autokarowe z Polski, promocje i zniżki na bilety.

Górzysta Bułgaria to wspaniały kraj dla miłośników pieszych wędrówek. Jeżeli chcesz odetchnąć czystym powietrzem, podziwiając krajobrazy, jakich na próżno szukać w Polsce, z pewnością wyjazd nie okaże się rozczarowaniem. W Bułgarii coś dla siebie znajdą również osoby preferujące relaks w mieście - takie metropolie jak Sofia umożliwią im poznanie niezliczonych zabytków, zabawienie się w dyskotekach, czy zasmakowanie w bułgarskiej kuchni w wybornych restauracjach.

Garść przydatnych informacji: Bułgaria to kraj graniczący z Turcją, Grecją, Rumunią, Macedonią oraz Serbią. Jego stolicą jest Sofia, językiem urzędowym bułgarski, natomiast walutą - lew. Ważne miasta to m. in. Płowdiw, Ruse i Warna.

Zakup najtańsze bilety na przewozy autokarowe do Bułgarii - w szybki i przystępny sposób: wyszukaj połączenie, wypełnij formularz zamówienia i wpłać należność przez Internet. Prześlemy Ci e-mailem plik biletu gotowy do druku. Chcesz go poprawić lub anulować? Zaloguj się w portalu, wpisując nazwisko kupującego i numer GID biletu. Zgubiłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji i kod dostępu, po czym wydrukuj bilet raz jeszcze! Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania związane z portalem, skontaktuj się z nami przez bezpłatny komunikator dostępny na stronie głównej serwisu.