POLSKA - BIAŁORUŚ

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Przejazdy do Białorusi - możliwość rezerwacji 24 godziny na dobę, najniższe ceny biletów, łatwy zakup za pośrednictwem Internetu.

Jeżeli wybierasz się do Białorusi, zadbaj o wygodny środek transportu. Autokar to pojazd, dzięki któremu odbędziesz szybką i komfortową podróż. Podziwiaj widoki i przyjrzyj się z bliska życiu w mijanych miastach i wsiach - to atrakcja, która wprawi Cię we wspaniały nastrój na czas pobytu.

Garść przydatnych informacji: Białoruś to kraj ze stolicą w Mińsku, graniczący z Polską, Rosją, Litwą, Łotwą i Ukrainą. Mieszka w nim mniej niż dziesięć milionów osób. Jednostką monetarną Białorusi jest rubel, dzielący się na 100 kopiejek. Języki urzędowe to białoruski i rosyjski.

Nabądź najtańszy bilet autokarowy do Białorusi - w prosty i przyjazny sposób: znajdź przejazd, wypełnij formularz rezerwacji i wpłać należność przez Internet. Prześlemy Ci e-mailem bilet gotowy do wydrukowania. Masz zamiar go zmienić lub zwrócić? Zaloguj się, podając nazwisko osoby kupującej i numer GID biletu. Przypadkiem zniszczyłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji oraz kod dostępu, po czym wydrukuj bilet jeszcze raz! Jeżeli potrzebujesz pomocy lub masz pytania związane z portalem, napisz do nas wykorzystując komunikator dostępny na naszej stronie.