POLSKA - BIAŁORUŚ

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Najszybsze przejazdy do Białorusi - możliwość rezerwacji przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, niskie ceny biletów, błyskawiczny zakup za pośrednictwem Internetu.

Jeżeli wybierasz się do Białorusi, zadbaj o wygodny środek transportu. Autokar to pojazd, dzięki któremu odbędziesz szybką i komfortową podróż. Podziwiaj widoki i przyjrzyj się z bliska życiu w mijanych miastach i wsiach - to atrakcja, która wprawi Cię w doskonały nastrój na cały okres pobytu.

Garść przydatnych informacji: Białoruś to kraj ze stolicą w Mińsku, graniczący z Polską, Rosją, Litwą, Łotwą i Ukrainą. Zamieszkuje go mniej niż dziesięć milionów osób. Jednostką monetarną Białorusi jest rubel, dzielący się na 100 kopiejek. Języki urzędowe to białoruski i rosyjski.

Kup najtańszy bilet autokarowy do Białorusi - w łatwy i przyjazny sposób: znajdź połączenie, wypisz formularz rezerwacji i wpłać należność przez Internet. Natychmiast wyślemy Ci e-mailem plik biletu przygotowany do wydrukowania. Masz zamiar go poprawić albo anulować? Zaloguj się, wykorzystując nazwisko kupca i numer GID biletu. Przypadkiem zniszczyłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji i kod dostępu, po czym wydrukuj bilet raz jeszcze! Jeśli obsługa systemu sprawia Ci trudność albo masz pytania związane z portalem, zadaj je wykorzystując komunikator dostępny na stronie.