POLSKA - BIAŁORUŚ

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Przejazdy do Białorusi - możliwość rezerwacji 24 godziny na dobę, najniższe ceny biletów, łatwy zakup za pośrednictwem Internetu.

Jeżeli wybierasz się do Białorusi, zadbaj o wygodny środek transportu. Autokar to pojazd, na pokładzie którego odbędziesz szybką i komfortową podróż. Podziwiaj krajobrazy i przyjrzyj się z bliska życiu w mijanych miastach i wsiach - to atrakcja, która wprawi Cię we wspaniały nastrój na czas pobytu.

Garść przydatnych informacji: Białoruś to kraj ze stolicą w Mińsku, graniczący z Polską, Rosją, Litwą, Łotwą i Ukrainą. Mieszka w nim mniej niż dziesięć milionów osób. Walutą Białorusi jest rubel, dzielący się na sto kopiejek. Języki urzędowe to białoruski oraz rosyjski.

Nabądź najtańszy bilet autokarowy do Białorusi - w łatwy i bezpieczny sposób: znajdź połączenie, wypełnij formularz rezerwacji i wpłać należność drogą internetową. Wyślemy Ci e-mailem plik biletu gotowy do druku. Masz zamiar go zmienić albo wycofać? Zaloguj się w serwisie wykorzystując nazwisko kupca i numer GID biletu. Zgubiłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, wpisując numer transakcji i kod dostępu, po czym wydrukuj bilet ponownie! Jeśli potrzebujesz porady albo masz jakieś pytania, zadaj je wykorzystując komunikator dostępny na stronie głównej serwisu.