POLSKA - BELGIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Podróże do kraju najlepszej czekolady i znanych na całym świecie browarów. Kup bilety autokarowe do Belgii, oszczędzając czas i pieniądze.

Gandawa, Brugia czy Antwerpia - te i inne piękne, urzekające niepowtarzalną atmosferą miejscowości czekają na odwiedzających, którzy chcą odpocząć od coraz szybszego tempa życia narzucanego przez wielkie metropolie. Zrelaksuj się w zacisznych zakątkach Belgii - przejazd zapewni Ci portal www.mysky.pl.

Garść przydatnych informacji: Belgia, ze stolicą w Brukseli, to kraj graniczący z Niemcami, Francją, Holandią i Luksemburgiem. Posiada dostęp do Morza Północnego, choć tylko na krótkim odcinku wybrzeża. Językami urzędowymi w Belgii są francuski, niemiecki oraz niderlandzki. Waluta kraju to euro.

Nabądź najtańsze bilety na przewóz osób do Belgii - w łatwy i przyjazny sposób: wyszukaj połączenie, wypisz formularz rezerwacji i wpłać należność drogą online. Prześlemy Ci e-mailem plik biletu gotowy do druku. Chciałbyś go poprawić albo zwrócić? Zaloguj się, podając nazwisko kupca i numer GID biletu. Zgubiłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, wpisując numer transakcji oraz kod dostępu, po czym wydrukuj bilet raz jeszcze! Jeśli potrzebujesz porady albo masz pytania związane z portalem, zadaj je przez bezpłatny komunikator dostępny na stronie.