POLSKA - BELGIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Przejazdy do kraju najlepszej czekolady i słynnych na całym świecie browarów. Kup bilety autokarowe do Belgii, oszczędzając czas i pieniądze.

Gandawa, Brugia czy Antwerpia - te i inne piękne, urzekające niepowtarzalną atmosferą miejscowości czekają na podróżnych, którzy chcą odpocząć od coraz większego tempa życia narzucanego przez wielkie metropolie. Zrelaksuj się w zacisznych zakątkach Belgii - dojazd zapewni Ci serwis www.mysky.pl.

Garść przydatnych informacji: Belgia, ze stolicą w Brukseli, to kraj graniczący z Niemcami, Francją, Holandią i Luksemburgiem. Posiada dostęp do Morza Północnego, choć tylko na niewielkim odcinku wybrzeża. Językami urzędowymi w Belgii są francuski, niemiecki oraz niderlandzki. Jednostka monetarna kraju to euro.

Nabądź najtańsze bilety na przewóz osób do Belgii - w łatwy i przystępny sposób: wyszukaj przejazd, wypełnij formularz zakupu i wpłać należność przez Internet. Prześlemy Ci e-mailem plik biletu przygotowany do wydrukowania. Chciałbyś go zmienić lub anulować? Zaloguj się w portalu, wykorzystując nazwisko kupującego i numer GID biletu. Zgubiłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, wpisując numer transakcji oraz kod dostępu, po czym wydrukuj bilet po raz drugi! Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz jakieś pytania, napisz do nas korzystając z darmowego komunikatora dostępny na stronie.