POLSKA - BELGIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Podróże do kraju najsmaczniejszej czekolady i słynnych na całym świecie browarów. Zarezerwuj bilety autokarowe do Belgii, oszczędzając czas i pieniądze.

Gandawa, Brugia czy Antwerpia - te i inne piękne, urzekające niepowtarzalną atmosferą miasta czekają na podróżnych, którzy chcą odpocząć od coraz większego tempa życia narzucanego przez wielkie metropolie. Zrelaksuj się w zacisznych zakątkach Belgii - przejazd zapewni Ci portal www.mysky.pl.

Garść przydatnych informacji: Belgia, ze stolicą w Brukseli, to kraj graniczący z Niemcami, Francją, Holandią i Luksemburgiem. Posiada dostęp do Morza Północnego, choć tylko na niewielkim odcinku wybrzeża. Językami urzędowymi w Belgii są francuski, niemiecki oraz niderlandzki. Jednostka monetarna kraju to euro.

Zakup najtańsze bilety na przewóz osób do Belgii - w łatwy i przyjazny sposób: wyszukaj połączenie, wypełnij formularz rezerwacji i wpłać należność przez Internet. Prześlemy Ci e-mailem plik biletu przygotowany do druku. Chciałbyś go poprawić albo zwrócić? Zaloguj się, podając nazwisko kupującego i numer GID biletu. Straciłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, wpisując numer transakcji oraz kod dostępu, i wydrukuj bilet po raz drugi! Jeśli obsługa systemu sprawia Ci trudność albo masz pytania związane z portalem, napisz do nas przez bezpłatny komunikator dostępny na stronie.