POLSKA - AUSTRIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Oszczędne przejazdy do Austrii. Kupuj online bilety autokarowe, korzystając z przyjaznego i szybkiego w obsłudze systemu rezerwacji MySky.pl.

Dumna Austria wita z otwartymi ramionami podróżnych, pragnących zapoznać się z jej historią, zabytkami, wspaniałymi krajobrazami, a także z niepowtarzalną kuchnią. Wyjedź na weekend - lub na dłuższe wakacje - do kraju, w którym urodzili się Mozart i Strauss.

Garść przydatnych informacji: Austria to leżący w centralnej Europie, stosunkowo niewielki kraj ze stolicą w Wiedniu. Zamieszkuje go niecałe osiem i pół miliona osób. Językiem urzędowym jest niemiecki, zaś walutą - euro. Powierzchnia Austrii wynosi niecałe 84 tysiące kilometrów kwadratowych.

Nabądź najtańsze bilety do Czech, a także na autokary do Polski - w prosty i bezpieczny sposób: znajdź przejazd, wypisz formularz zakupu i wpłać należność drogą online. Wyślemy Ci e-mailem plik biletu gotowy do wydrukowania. Chcesz go zmienić lub anulować? Zaloguj się w serwisie wpisując nazwisko kupca i numer GID biletu. Przypadkiem zniszczyłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, wpisując numer transakcji i kod dostępu, po czym wydrukuj bilet po raz drugi! Jeżeli potrzebujesz pomocy lub masz pytania związane z portalem, napisz do nas wykorzystując komunikator dostępny na naszej stronie.