POLSKA - AUSTRIA

  • ^ 1 Wybór państ
  • ^ 2 Wybór miast
  • ^ 3 Daty i pasażerowie

Zakup krok po kroku

Wybierz miejscowość, w której rozpoczniesz podróż, oraz miejscowość w której ją zakończysz. Aby przejść do kolejnego kroku rezerwacji, czyli wyboru liczby pasażerów, rodzaju biletu oraz daty przejazdu, kliknij "Dalej".

Video-poradnik »

Płatności

- Bezpieczeństwo transakcji

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych transakcje dokonywane na naszych stronach są szyfrowane.

- Dostępne formy płatności

Akceptujemy zarówno karty kredytowe VISA, MasterCard, JCB, AmericanExpress oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Tanie kursy do Austrii. Kupuj przez Internet bilety autokarowe, korzystając z łatwego i szybkiego w obsłudze systemu rezerwacji MySky.pl.

Dumna Austria wita z otwartymi ramionami podróżnych, pragnących zaznajomić się z jej historią, zabytkami, pięknymi krajobrazami, a także z niepowtarzalną kuchnią. Wybierz się na weekend - lub na długie wczasy - do kraju, w którym urodzili się Mozart i Strauss.

Garść przydatnych informacji: Austria to leżący w centralnej Europie, stosunkowo niewielki kraj ze stolicą w Wiedniu. Mieszka w nim niecałe 8,5 miliona osób. Językiem urzędowym jest niemiecki, zaś walutą - euro. Powierzchnia Austrii wynosi niecałe 84 000 kilometrów kwadratowych.

Zdobądź najtańsze bilety do Czech, a także na autokary do Polski - w prosty i przystępny sposób: wyszukaj przejazd, wypisz formularz zakupu i wpłać należność przez Internet. Prześlemy Ci e-mailem plik biletu gotowy do wydrukowania. Masz zamiar go zmienić lub wycofać? Zaloguj się w portalu, wpisując nazwisko osoby kupującej i numer GID biletu. Przypadkiem zniszczyłeś pierwszy wydruk? Zaloguj się, podając numer transakcji oraz kod dostępu, po czym wydrukuj bilet po raz drugi! Jeżeli potrzebujesz porady lub masz jakieś pytania, napisz do nas wykorzystując komunikator dostępny na stronie.